Lista ocen Ford Mondeo IV (9)

3,1
~Michał
Hatchback 2.2 TDCi 175KM 129kW
Moja opinia polega na porównaniu do samochodów, którymi miałem okazję jeździć z tej samej klasy o podobnych osiągach. Jeśli chodzi o Mondeo to szału nie ma, ale żle też nie jest. Moja wersja jest dość bogata więc boję się jak to wygląda z mniejszym wyposażeniem ;)
~StaW
Kombi 2.2 TDCi 175KM 129kW
Poprzednio miałem MK III 2.2 TDCI 155 koni. W porównaniu do niej MK IV jest dużo lepiej zrobiony wewnątrz (znacznie lepsze spasowanie materiałów). Ogólnie wszystko na plus w porównaniu do MK III. Dziwi mnie tylko brak siłowników do klapy przedniej. W MK III były, a tu mam wersję Titanium i muszę podpierać klapę pałąkiem:( Najbardziej brakuje mi w Mondeo napędu na 4 koła. Przy 175 konnym silniku skutkuje to poślizgiem na mokrej nawierzchni przy...
~Tpe
Hatchback 2.2 TDCi 175KM 129kW
Kupiłem samochód jako nowy w wersji Ghia X plus individual. Przejechałem sam tym samochodem na dzień dzisiejszy 258.000 km bez konieczności korzystania z pomocy drogowej, mechanika itp. To mój pierwszy Ford i bałem się bardzo tego bohaterskiego czynu :_))) Nie żałuje a co najlepsze jestem bardzo zadowolony.
~rboss
Sedan 2.2 TDCi 175KM 129kW
Naprawdę samochód wart uwagi. Dla mnie absolutnie idealny, ma wszystko czego oczekuje po samochodzie klasy premium, bo to u Forda jest właśnie taka klasa. Limuzyna na co dzień.
~zlosnik
Kombi 2.2 TDCi 175KM 129kW
Wygodne auto nawet w dalsze trasy, silnik daje nawet trochę frajdy i nie trzeba planować wyprzedzania z tygodniowym wyprzedzeniem, spalanie średnie (60% miasto 40% trasa) ok 8l/100. Wady ma jak każde auto, głównym problemem jest dość awaryjne radio oraz odpadający lakier z przycisków, Ceny serwisu? Akceptowalne
~Bakakaj
Kombi 2.2 TDCi 175KM 129kW
Zmienione oprogramowanie silnika 210KM 450 Nm. Wysoka kultura pracy silnika, niskie spalanie. (Silnik)
~Damian
Hatchback 2.2 TDCi 175KM 129kW
Generalnie autko posiadam niecały rok, byłem pozytywnie zaskoczony przy kupnie wielkością zarówno przestrzeni w środku kabiny jak i bagażnika, mocą i wyglądem, polecam bo jeżdzi się rewelacja brak większych usterek.
~Mateusz
~hubert_polkowski