Lista ocen Ford Mondeo IV Sedan (42)

~Xawer197
Sedan 2.0 Duratec 145KM 107kW
W sumie to bardzo dobry samochód- 1 gwiazdkę jednak w woli sprawiedliowści trzeba tu odjąć a za co? O Tym w poszczególnych kategoriach.
Sedan 2.5 Turbo Duratec 220KM 162kW
Auto właśnie sprzedałem z powodu typowej usterki dla zainstalowanego w nim silnika Volvo Modular Engine, ale o tym później. Samochód generalnie miło wspominam i chętnie kupiłbym go jeszcze raz, szczególnie jako auto do tuningu, bo ma spory potencjał. Auto przestronne, bezpieczne, komfortowe ze sztywnym nadwoziem i dość żwawe - prawie jak BMW. Prawie.
~Arturo
Sedan 2.5 Turbo Duratec 220KM 162kW
Ogólnie jestem zadowolony z auta, chodź nie ukrywam, że po przesiadce z mercedesa brakuje mi trochę lepszego wygłuszenia, szczególnie zawieszenia i tylnej części nadwozia. Silnik jest bardzo dobry i zaskakująco ekonomiczny na trasie, ale mógłby łagodniej rozwijać moc. Poza tym same plusy - wykończenie na wysokim poziomie, mnóstwo miejsca, duży bagażnik i wygodne fotele.
~egdd
Sedan 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
daję z cała odppowiedzialnościa 4+ bo na 5 / doskonały/ nie ma takich aut ... Nic nie jest wieczne i wszystko sie psuje .A czytajac malkotentów na forach, w zakresie MK4 , stwierdzam,że 50 % to smarkateria co MK 4 nigdy nie miała ew. po lizingu z 300 000 przebiegiem i bez servisu, i do tego walone. EW na podstawie opowieści u szwagra przy wódzie,
~Adam
Sedan 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Jeśli mamy do wyboru ciasną, plastikową z kulturą pracy diesla jak w traktorze Insignię, ciosaną stylistykę Passata, wnętrze Avensis niczym z końca poprzedniego wieku, lub mega - nietrwałe wykończenie wnętrza + ryzyko wystąpienia korozji w Maździe 6, nie chcemy przepłacać za wąskiego Superba o masakrycznie poczwarnym wyglądzie i Mondeo Mk4, który żadnej z tych wad nie posiada a w dodatku ma najlepsze właściwości jezdne w swojej klasie to wybór...
~Makaron
Sedan 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Auto jest bardzo wygodne i przestronne ale ma to swoje wady bo parkowanie w mieście jest trudne, zawracanie na ciasnych ulicach na 3 razy.
~Leszek
Sedan 2.0 Duratec 145KM 107kW
Silnik pracuje bardzo ładnie, jedyna niejasność to pobór oleju, w instrukcji jest to bardzo duża tolerancja, która przy japońskich autach jest uznana już dawno za poważną usterkę. Silniki benzynowe w tych modelach rzadziej występują dlatego znalezienie autka na rynku wtórnym jest o wiele cięższy (Silnik)
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo IV Sedan
8,2
~Piotrek
Sedan 2.0 Duratec 145KM 107kW
Jestem bardzo zadowolony z tego autka i z czystym sumieniem mogę go polecić innym. Kolejne moje auto też będzie ze \"stajni forda\" :)
Ford Mondeo IV Sedan