Lista ocen Ford Mondeo IV Sedan (24) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Xawer197
Sedan 2.0 Duratec 145KM 107kW
Nie wiem ile kosztował nowy. Ja kupiłem go jako 7 letnie auto za 9500 euro z gwarancja na rok, nowym przegladem, ksiazka serwisowa i niecałymi 60 tysiacami przebiegu. Dodam ze kupilem je w salonie Forda, ich klient oddal auto, które u nich kupił w rozliczeniu i wziął sobie nowe Mondeo. Ja jestem zadowolony z zakupu i uwazam ze było warto.
~rboss
Sedan 2.2 TDCi 175KM 129kW
Wszytko co wyżej napisane mówi o tym że jest bardzo dobrze, Samochód mam od kilku lat, przejechałem nim już kilkadziesiąt tysięcy i nie sni mi się zamieniać na coś innego. Najlepszym wyznacznikiem klasy tego samochodu z tym silnikiem, jest bardzo mało ofert sprzedaży, sprawdzonych samochodów ze znaną historią. To mówi samo za siebie.
~Leszek
Sedan 2.0 Duratec 145KM 107kW
Bardzo dobra jakość w stosunku do ceny pojazdu. Dużo ciekawych dodatków wersji Ambiente, ogrzewanie przedniej szyby jest rewelacyjne - jako standard powinny być instalowane czujniki cofania tył - bez tego byłoby ciężko
~waski
Sedan 2.0 Duratec 145KM 107kW
za te pieniadze kolosalne auto zdb wyposazeniem jak skora xenon. dodatkowo ladnie wyglada i niezle resoruje, spalanie i usterki do zniesienia ceny czesci niewiele wyższe jak w seicento czy lanosie
~Piotrek
Sedan 2.0 Duratec 145KM 107kW
W tej klasie uważam, zakup tego samochodu jako najlepszy kompromis pomiędzy ceną, a jakością. Zastosowane mareriały są dobrej jakości, dobrze spasowane i mimo 42000km przebiegu nic nie stuka i nie trzeszczy.
~Jurek
Sedan 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Mimo wszystko uważam, ze to hit! Kilka miesiecy szukałem samochodu i czekałem na nowego Forda. Próbowałem prawie wszystkich aut z tego segmentu, całokształt dobry, za bardzo wyważona cene! Pozdrawiam
~Arturo
Sedan 2.5 Turbo Duratec 220KM 162kW
Auto oferuje to co najważniejsze i ma potencjał - ma kilka wad, ale jeśli komuś przeszkadzają zawsze może je usunąć czy to zastosowaniem dodatkowego wygłuszenia czy zmianą map silnika.
~egdd
Sedan 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
uwzgleniajac ostatni model Mondeo - stylistyke, jakość materiałow, wyposażenie,cena auto jest dobra jak na Nasze mozliwości finansowe i motoryzacyjne. POLECAM
~MK
Sedan 2.0 Duratec 145KM 107kW
W tej cenie nie ma szans znaleźć identycznego auta z takim wyposażeniem. Konkurencja oferuję identyczne auta ale droższe o ok. 20tyś.
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo IV Sedan
8,2
~Adam
Sedan 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
za tą a nawet wyższą bo Avensis, Superb czy Passat jest jakieś 20% droższy tak dobrego auta nie kupimy...
Ford Mondeo IV Sedan