Oceny Ford Mondeo V Liftback 1.6 TDCi 115KM 85kW 2014-2019

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Ford Mondeo V Liftback 1.6 TDCi 115KM 85kW 2014-2019

~emilluszczek
Liftback 1.6 TDCi 115KM 85kW
Moje pierwsze mondeo mk3 z 2006r kupione było przy przebiegu 205 tys km. Silnik 2.0 tdci. Owiany złą sławą NIGDY mnie nie zawiódł. Regularnie wymieniałem olej, filtry i byłem z niego mega zadowolony aż do szkody całkowitej wyrządzonej przez ciężarówkę. Z tego powodu musiałem zmienić samochód, który miał już przebieg (na liczniku) 335 tyś km. Dopiero przy 265 tyś km wymieniłem "dwumasę", układ paska wieloklinowego (ze sprzęgiełkiem zwrotnym na...
Liftback 1.6 TDCi 115KM 85kW
Główna zaleta Mondeo jest prowadzenie. Bardzo precyzyjne. Auto bardzo wygodne i pojemne nawet w wersji Liftback. Po przesiadce z Passata B6 kombi niewielka różnica w pojemności bagażnika.
Ford Mondeo V Liftback