Lista ocen Ford Mondeo V Kombi (21) - Karoseria

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Toom
Kombi 2.0 TDCi 150KM 110kW
Ładna, opływowa, niestety ciemny kolor i dużo obić widać od obijania drzwiami przez parkujących blisko. Auto jest szerokie i długie, może dlatego przyciąga nieuważnych. A może po prostu ładne i każdy chce przypi...ć komuś w ładne drzwi. Pojawiły się delikatne naloty korozji, po 5 latach na tylnych rantach błotników. Pewnie odrapania od żwiru, ale w poprzednim mk4 też te miejsca były słabsze. Nie zauważyłem korozji od dołu, nie ma też tragedii...
~Łukasz
Kombi 2.0 TDCi 150KM 110kW
A karoseria ładna hyhy, no jest ładne to mondeo z zewnątrz nie ma co się kłócić. Z początku bardziej podobał mi się w Liftbacku a teraz siedząc w kombi chyba bardziej mi z kształtu przypadło do gustu, taka długa landara - no fajniutko. Efekt psuje natomiast kilka kolejnych pierdół - Lampy z tyłu w technologi LED sprzed chyba dekady, lipne punktowe jak na choince... Z przodu mam pływające kierunkowskazy no ale z tyłu zabrakło już inżynierom...
~Jacob K
Kombi 2.0 TDCi 180KM 132kW
Pięknie wygląda nadal wpada w oko. Kolor Grey magnetic plus aluminiowe relingi i srebrne listwy oraz fabryczne ciemne szyby plus Ford Dynamic Led i panorama no robią robotę. Co do koloru to ciężki w utrzymaniu w czystości oraz bardzo podatny na rysy bo poprostu jest ciemny. Przód wybitnie narażony na odpryski już kilka mam. Generalnie jest dobrze. Brak korozji. Super maska ala mustang bo jednak ma coś z niego taki aston dla biednych.
~Carloss1986
Kombi 2.0 TDCi 180KM 132kW
To chyba pierwszy samochód, który oceniam żle ze względu na to, że jest za duży. Bezwładność skrzyni + rozmiar samochodu powodują, że parkowanie na zatłoczonym parkingu lub na osiedlu to koszmar. Klasa D rozrosła się za bardzo - podczas codziennego użytkowania to strasznie irytujące. Czuć, że Mondeo jest ciężkie
~siebek
Kombi 2.0 TDCi 150KM 110kW
Karoseria dobrze spasowana. Lakier miękki jak to we wszystkich nowoczesnych samochodach. Po 4 latach odpryski na masce nadal nie zmieniły kolor na rudy. Niestety na rancie jednego tylnego nadkola widać bąble rdzy, co jest najprawdopodobniej błędu podczas produkcji.
~PZ
Kombi 2.0 TDCi 180KM 132kW
Wg mnie jedno z ładniejszych kombi w klasie. Super zwłaszcza z pakietem X albo w wersji Vignale. U mnie dodatkowo felgi 19tki no i dymiona seryjnie szyba. Plus za prawdziwe dwie końcówki wydechowe z tyłu i płynnie włączające się kierunkowskazy LED w stylu Audi z przodu.
~Wodnick
Kombi 2.0 TDCi 150KM 110kW
Świetny wygląd, drapieżny i elegancki. Podoba się każdemu. Wersje z chromowanymi listwami okien i wylotami wydechu w zderzaku naprawdę przyciągają wzrok. Stylistycznie jeden z ładniejszych samochodów na rynku bez dwóch zdań.
~M M
Kombi 2.0 EcoBoost 203KM 149kW
Z wyglądu mi się podoba ale na temat gustów się nie dyskutuje. Mankamentem jest dość miękki lakier ale w dzisiejszych czasach, w tym segmencie (niestety w wyższym też) to chyba norma.
~Kamil
Kombi 2.0 TDCi 180KM 132kW
Bez wad, lakier trzyma mocno, brak ognisk korozji. Wygląd rzecz gustu jednak sylwetka o wrażeniu dynamiczności i nowoczesnego wyglądu.
~Artur
Kombi 2.0 TDCi 180KM 132kW
Trzeba uważać na kamienie. Nowe lakiery są bardzo delikatne. Część samochodów ma zderzaki w lekko innym odcieniu - taka ich uroda
Ford Mondeo V Kombi