Lista ocen Ford Mondeo V Liftback 2.0 TDCi 150KM 110kW 2014-2019 (14) - Ergonomia

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Julian
Liftback 2.0 TDCi 150KM 110kW
W porównaniu z Talismanem nie ma o czym mówić - uchwyty na kubki głębokie i dobrze trzymające napoje a ponadto umiejscowione w taki sposób że można operować lewarkiem pod warunkiem tylko że nie jest to największa cola z maka. Podłokietnik i kieszenie w drzwiach przepastne, schowek na okulary w podsufitce, jedynie półka w schowku pasażera ogranicza praktyczność ale jeśli ktoś szuka ideału to nie znajdzie ani kobiety ani auta w dzisiejszych...
~Thomas Pillar
Liftback 2.0 TDCi 150KM 110kW
Moglo byc troche lepiej: srodkowy slupek ogranicza miejsce na prawe kolano, przyciski otwierania okien sa za daleko do przodu. Kolumna kierownicy ulokowana zbyt nisko , obija sie kolanami. Fotele komfortowe zanadto, w lecie przyklejaja sie do plecow - lepsze sa sportowe bo twardsze. Miejsce na kubki tuz przed dziwgnia zmiany biegow - mocno przeszkadzaja. Konsola podlokietnika za szeroka , trudny dostep do zapiec pasow bezpieczenstwa , w zimie...
~Radosław Lubarski
Liftback 2.0 TDCi 150KM 110kW
Wygoda to chyba największy, albo prawie największy plus tego auta, gdyby mój egzemplarz miał jeszcze wentylowane fotele, to bym z niego nie wysiadał, potrafiłem zrobić w nim 1200km na raz, zatrzymując się jedynie z 2 razy na kilka minut, pasażer z przodu, ma jeszcze wygodniej, jedynie z tyłu na dłuższe trasy, raczej bym nikogo dorosłego nie sadzał, powyżej 170cm będziemy uderzać głową w dach
~R
Liftback 2.0 TDCi 150KM 110kW
Fotele są całkiem wygodne - tez przodu, bo z tyłu już mniej. Samochód jednak dopasowany jest chyba dla wyższych/szerszych kierowców - tak jak pisałem, prowadząc nie moge oprzeć ręki na podłokietniku, musze także wyciągnąć rękę, żeby sięgnąć bardziej oddalonych przycisków.
~Tomek
Liftback 2.0 TDCi 150KM 110kW
Ergonomia dobra, wszystko pod ręką. Tylko umiejscowienie portów USB w podłokietniku takie sobie. Jeden port na desce obok zapalniczki by nie zawadził. Drażni mnie tylko system start/stop, potrafi wyłączyć auto w najmniej odpowiednim momencie.
~Piotr
Liftback 2.0 TDCi 150KM 110kW
Ergonomia - samochód duży z zewnątrz i o dużym promieniu skręrtu co utrudnia parkowanie. Wnętrze jest przeciwieństwem, jak na wielkość auta w środku jest ciasno, konkurencja daje o wiele więcej. Bagażnik mimo że długi i szeroki jest płytki.
~WW
Liftback 2.0 TDCi 150KM 110kW
jest wszystko pod ręką , siodełko wygodne, jak na wersję trend , to w porządku, mam nadzieję ,że wyżej jest tylko lepiej w tym względzie,
~Przemek
Liftback 2.0 TDCi 150KM 110kW
Przekombinowany ekran dotykowy. Nie zawsze dziala tak jak powinien, Jak dla mnie brakuje sterowania nawiemami za pomoca prostych klawiszy.
~Caifornia
Liftback 2.0 TDCi 150KM 110kW
W miarę wygodnie, ale w mondeo mk4 miałem zdecydowanie więcej miejsca (mam 196 cm wzrostu).
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo V Liftback 2.0 TDCi 150KM 110kW
7,6
~Jardan
Liftback 2.0 TDCi 150KM 110kW
Przyzwyczaiłem się do wszystkiego jedynie co drażni to zapalniczka . Troszkę w kijowym miejscu.
Ford Mondeo V Liftback