Lista ocen Ford Mondeo V Sedan (9) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mariusz
Sedan 2.0 Hybrid 187KM 138kW
Tutaj już w poprzedniej generacji Mondeo było wystarczająco miejsca z przodu i z tyłu, czego można chcieć więcej. Rozstaw osi to 285 cm., więc nie brakuje miejsca nawet dla wysokich. Fotele są bardzo wygodne z przodu i z tyły, a tylna kanapa wydaje się być odchylona do tyłu bardziej niż w oplu czy renault, jest chyba troszeczkę bardziej leżąca.
~Aleksander
Sedan 2.0 Hybrid 187KM 138kW
Miejsca jest pod dostatkiem z wykluczeniem bagażnika... ze względu na powiększenie się rodziny i pakowanie wózka do bagażnika zdecydowałem się sprzedać ten Samochód. Więc dla 4 osobowej rodziny z maleństwami nie polecam, po za tym specyficznym przypadkiem :)... jest ok.
~KKrzysztof79
Sedan 2.0 EcoBoost 240KM 177kW
Przestrzeni jest dużo a ja do szczupłych nie należę. Po ustawieniu fotela pod moją osobę na tylnej kanapie pasażerowie siedzą wygodnie.
~Maciej
Sedan 2.0 TDCi 150KM 110kW
Jest duża, ale jest marnowana przez tępych, amerykańskich inżynierów Forda, którzy powinni przednie fotele rozsunąć o kilka centymetrów na zewnątrz.
~hybryd
Sedan 2.0 Hybrid 187KM 138kW
ogrom. nikt nie bedzie narzekal chociaz bagaznik jest mniejszy ze wzgledu na baterie. nadal jednak wystarczajacy
~hybryd
Sedan 2.0 Hybrid 187KM 138kW
Ogrom. nikt nie bedzie narzekal. Bagaznik mniejszy ze wzgledu na baterie ale nadal wystarczajacy
~Wik
Sedan 2.0 Hybrid 187KM 138kW
Bardzo dużo miejsca. Bateria zajmuje jednak bagażnik. Wcale jej nie ukryli.
~Zebo
Sedan 2.0 Hybrid 187KM 138kW
Może nie jak w superb Ale nawet po odsunieciu fotela jest sporo miejsca z tylu.
~KKrzysztof79
Sedan 2.0 EcoBoost 240KM 177kW
Za osobą 182 wzrostu miejsca jest dużo.
Ford Mondeo V Sedan