Lista ocen Ford Mustang IV Coupe (23)

~Tasunka-kokipapi
Coupe 3.8 V6 147KM 108kW
To jest legenda. Gdzie nie pojedziesz, będziesz zauważony. Zyskujesz miano tego \"co jeździ mustangiem\" Ludzie mogą nie pamiętać Twojego imienia, ale zapamiętają że jeździsz mustangiem. Na stacjach benzynowych zawsze ktoś cię zaczepi wypytać o auto. Prowadzi się bardzo przyjemnie, czuć pod nogą mocny silnik. Jakbym nie tłumaczył,trzeba po prostu się nim przejechać. Ja tak zrobiłem. I kupiłem od ręki.
4,1
~JerzyK
Coupe 3.8 V6 152KM 112kW
Auto bardzo trwałe - zwłaszcza zawieszenie i jak zadbane - nie do zajeżdżenia. Silnik też niezły pod warunkiem zadbania o uszczelki głowic. Sporo komponentów jest tzw wiecznych. Nadwozie też praktycznie nie koroduje. Moja auto to \'swap\' - karoseria od modelu 1995, silnik 1998, złożony jeszcze w Stanach (przyjrzałem się silnikowi, gdyż do instrukcji od modelu do 1997 kompletnie nie pasowała instalacja elektryczna). Mimo 15 lat na karku (z...
~gilegile@interia.pl
Coupe 4.6 V8 Cobra 305KM 224kW
Naprawdę świetne auto, ale zaznaczam, że mam mustanga cobra svt , nie wiem jak jeżdżą stangi z mniejszymi silnikami. Jak ktoś chce szczegółowych danych technicznych tej cobry, to znajdzie je na stronie www.mustangspecs.com/years/98.shtml
~chmielu
Coupe 5.0 GT 218KM 160kW
Dałbym 5 ale nie ma takiego auta któremu należy się taka ocena. W porównaniu z autami francuskimi którymi do tej pory jeździłem to jest doskonale!
~kuba@nevada.pl
Coupe 5.0 GT 218KM 160kW
Jak macie mozliwosc zakupu takiego auta to sie niezastanawiajcie, ja sie odrazu w nim zakochalem. Zapraszam do portalu o amerykanskiej motoryzacji www.flamingwheels.pl
~mjoachimiak@o2.pl
Coupe 3.8 V6 147KM 108kW
Polecam. Jazda przednia. Wszyscy się oglądają za tym autem.
3,7
~Rafał 5150
Coupe 5.0 GT 218KM 160kW
Wspaniałe auto ale wyłącznie dla kogoś kto kocha amerykańską motoryzacje. Mustanga trzeba kochać!
~jacekjanus@yahoo.com
Coupe 3.8 V6 190KM 140kW
producenci szamponow reklamuja sie mowiac "dwa w jednym". jesli chodzi o to auto okreslenie "190 (KM) w jednym" zawsze przyciagnie uwage i skloni do przemyslen. milo jest poczuc przyspieszenie samolotu odrzutowego na zwyklej drodze.
~Krzysztof ( Chicago)
Coupe 3.8 V6 190KM 140kW
jestem bardzo zadowolony. Jezdze wolno i szybko, w nocy i dzien , w duzym i malym ruchu, zadnych problemow Kupilem roczniaka 2001 za 12.000 $ z przbiegiem 20.000 mil
~merc31@wp.pl
Coupe 5.0 GT 218KM 160kW
to nie jest rozsądny wybór to jest auto dla fanatyków motoryzacji
Ford Mustang IV Coupe