Lista ocen Ford Mustang IV (23) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gilegile@interia.pl
Coupe 4.6 V8 Cobra 305KM 224kW
To moja subiektywna ocena. Jazda stangiem daje niesamowitą frajdę, choć komuś innemu może przeszkadzać notoryczne "zamiatanie" tyłem po każdym delikatnym muśnięciu gazu. Jestem bardzo zaskoczony bardzo dużym komfortem jazdy, cobra wcale nie jest przesadnie twarda i jazda nią na co dzień nie wymaga żadnych wyrzeczeń (przynajmniej w lecie, w zimie auto stoi w garażu}. Nie straszne są nasze dziurawe drogi. Jest wrażliwa tylko na koleiny ale to...
~H00N1G4N
Cabrio 3.8 V6 190KM 140kW
Jak na "amerykańca" jest bardzo dobrze. Zawieszenie jest miękkie, ale nie powoduje nudności spowodowanych bujaniem nadwozia, promień skrętu jest nikły, a wspomaganie niezbyt mocne, ale ten samochód został stworzony do przemierzania długich mil na międzystanowych, prostych jak strzała drogach, a nie przeciskania się po uliczkach ciasnych europejskich miasteczek.
~JerzyK
Coupe 3.8 V6 152KM 112kW
Tyłem stanowczo za bardzo kołysze na boki (przydałby się drążek panharda), poza tym w mojej wersji zawieszenie jest zdecydowanie bardziej komfortowe niż sportowe. Na szczęście auto i tak jest poręczne w zakrętach. Za to zawieszenie praktycznie niezniszczalne - po 15 latach wysiadł 1 przegub zwrotnicy i gumki przedniego stabilizatora.
~chmielu
Coupe 5.0 GT 218KM 160kW
Jest dobrze ale trzeba mieć naprawde mocne i dobre opony z przodu by auto jechało tam gdzie chesz. Odkąd założyłem Dayton D300 235/45/17 kłopoty znikneły. Z tyłu mam Dayton D300 255/40/17. Troche głosne ale coś za coś.
~Tasunka-kokipapi
Coupe 3.8 V6 147KM 108kW
Dosyć delikatny i nisko zawieszony. Auto ma wspomaganie, co pomaga przy niskich prędkościach. Do jazdy dłuugim autem RWD trzeba się przyzwyczaić. Przesiadka z FWD może być trudna.
~mjoachimiak@o2.pl
Coupe 3.8 V6 147KM 108kW
jest ABS, ale napęd na tył. Dla mnie nie ma problemu :). W końcu tyle czasu malcem śmigałem :D. A na serio to na śliskiej nawierzchni można się przejechać bo jest zapas mocy.
~areklomza@sbcglobal.net
Cabrio 4.6 i V8 32V Cobra R 395KM 291kW
wzmocnione zawieszenie obnizony super trzyma sie drogi opony tyl 315/35 18 przod 275/45 18 na suchym asfalcie super trakcja po deszczu jak na lodzie
~sorebo@vp.pl
Coupe 3.8 V6 147KM 108kW
oprócz ABS-u nie posiada innej elektroniki i z tego powodu jest trochę dziki na mokrej nawierzchni-trzeba umieć jeździć
~MS
Cabrio 5.0 GT 218KM 160kW
calowe stabilizatory, sztywny most. Zawieszenie z powodzeniem może pracować w rasowej terenówce! Boski i niezniszczalny!
~robocomp@robocomp.com.pl
Cabrio 5.0 GT 218KM 160kW
Samochód jest sztywny, na naszych drogach to czasami koszmar, ale po równym sama przyjemność