Oceny Ford Mustang VI Fastback 5.0 Ti-VCT 421KM 310kW 2014-2017

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Ford Mustang VI Fastback 5.0 Ti-VCT 421KM 310kW 2014-2017

~Kamil
Fastback 5.0 Ti-VCT 421KM 310kW
Jest to zdecydowanie najlepsze auto jakie miałem okazje użytkować, piekielnie szybkie, prezentuje się przepięknie przyciąga wzrok bardziej niż obecne porsche, audi czy mercedesy, Silnik prosty i dość tani w eksploatacji i co najważniejsze nie jest uturbionym silnikiem z kosiarki z krótkim interwałem pomiędzy remontami, prowadzi się bajecznie układ kierowniczy na ogromny plus, jeżeli chodzi o komfort jest na dość wysokim poziomie oczywiście nie...
~Y
Fastback 5.0 Ti-VCT 421KM 310kW
Mustang to taka wyuzdana piękna dziewczyna, z którą obcowanie dostarczy ci zawsze moc niezapomnianych wrażeń, kupę adrenaliny i zazdrosnych spojrzeń sąsiada. Niekiedy może cię irytować, drażnić, możesz się go bać - ale za każdym chcesz więcej i więcej, bez względu czy gnasz nim na najwyższych obrotach czy jedziesz spokojnie 50km/h, a wolnossące V8 wydaje z siebie bulgot od którego masz ciarki na plecach. Niestety, to nie może być twój jedyny...
~Bartosz
Fastback 5.0 Ti-VCT 421KM 310kW
Świetny samochód, naprawdę jestem z niego bardzo zadowolony, użytkuję już jakiś czas i jeszcze mnie nie zawiódł. Ma wszystko czego potrzebuję, a komfort jazdy jest jak z bajki. To auto spełnia wszystkie moje wymagania i zanim ktoś napisze, że "kierowcy mustangów nie bzykają". niech wejdzie na lg mojej znajomej: @pobudzenie, bo ten mit został tam przeze mnie obalony :) Pozdrawiam.
~Patryk
Fastback 5.0 Ti-VCT 421KM 310kW
Ciekawa pozycja na rynku motoryzacyjnym. Jako daily oraz drugie auto -rewelacja. Uczy pokory zdecydowanie. Jeżeli chodzi o dłuższe trasy i pakowność też daje radę.
~Kamil
Fastback 5.0 Ti-VCT 421KM 310kW
Auto jak za taką cenę co do mocy i jakosci to najlepszy wybór jaki jest obecnie na rynku.
~Sobotix
Fastback 5.0 Ti-VCT 421KM 310kW
auto które wzbudza podziw i przykuwa wzrok przechodniów. Dużo mocy nad którą trzeba panować. Sync 3 bardzo fajnie działa , polska obsługa głosowa sprawdza się rewelacyjnie.
~kaukaz
Fastback 5.0 Ti-VCT 421KM 310kW
Uśmiech na twarzy gwarantowany. Nie tylko kierowcy, też przechodniów. Móc mieć "tak dużo samochodu" za takie pieniądze - unikalna sprawa. Happy car :-)
~Thormaas
Fastback 5.0 Ti-VCT 421KM 310kW
Inny wymiar jazdy samochodem. Moc, dźwięk silnika, charakter- bezcenne. Efekt WOW gwarantowany. Przy normalnej jeździe nie pusto szybko portfela. Auto wygodne, na trasę i zakupy.Polecam,
~Marek
Auto marzeń