Lista ocen Ford Orion III (69) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 102 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~FIxu
Sedan 1.8 i 16V 105KM 77kW
Jadą ok 1500 km z małymi przerwami, odpoczywałem w tym aucie. Profil siedzeń jest rewlacyjny jak na autko daty lat 90". Po prostu dla mnie rewelacja. Prawda, że każdy kierowca czuje się inaczej w określonym przez siebie samochodzie, Ale ja na ten przykłed wysiadam po godzinie jazdy z nowej astry z bólem kręgosłupa. fordzik mi leży w 100 procentach.
~OrionSpeed
Sedan 1.8 D 60KM 44kW
Przestronność oceniam bardzo dobrze.Wiadomo, zero krągłości=więcej miejsca. Ja mam 175cm i siedzę wygodnie a za mną siedzi osoba o wzroście 193cm i nie dotyka kolanami o fotel ale ma nad głową miejsca na palec.Według mnie jest OK
~ŁUKASZ
Sedan 1.3 60KM 44kW
z przodu super tylko fotetele mają trochę za krótkie siedziska oraz za słabe wyprofilowanie pleców, z tyłu szeroko, ale mało miejsca na nogi. Sufit wysoko, a mam 182 cm.
~góral
Sedan 1.8 i 16V 105KM 77kW
Z przodu jest wystarczająco dużo miejsca, natomiast w tyle wieksze osoby maja problemy, szczególnie te za mną, gdyż ja jestem wysoki ;) Najlepiej gdy z tyłu siedzą sobie 2 osoby.
~rgierek@wp.pl
Sedan 1.3 60KM 44kW
jak na tę klasę samochodu jest szeroki duż miejsca z przodu i z tyłu drobny mankament szeroki tunel srodkowy z tyłu co utrudnia przewożenie 5 pazsżera ale to drobnostka
~Kajteknr1
Sedan 1.8 D 60KM 44kW
z przodu normalnie z tyłu to już zalerzy kto siedzi z przodu, czyli tak średnio, duży bagażnik, składana kanapa więc można wozić.. np. ja woże wędki:)
~Sylwia
Sedan 1.4 71KM 52kW
dużo miejsca i swobody dla rodziny 4 osobowej, bagażnik dośc pojemny, wożone w nim dośc dużo mebli, farb, paneli itp.
~Jacek Tychy
Sedan 1.8 i 16V 105KM 77kW
po prostu szok ponowny.przesiadłem sie z trzy dzwiowego auta o połowe mniejszego.kierowca i pasazer lux a i z tyłu jest w porzadku
~Waldek
Sedan 1.6 i 105KM 77kW
z przodu nawet dużo miejsca ale z tyłu nie ma co sie okłamywac luksusu nie ma na dalsza trase raczej bym nie chcial jechac z tyłu
~dmitroca@wp.pl
Sedan 1.4 71KM 52kW
jeżdżę tylko za kierownicą i tam jest mi wygodnie, natomiast pasażer i jadący z tyłu... nie słyszałem narzekań :)