Lista ocen Ford Probe I (65)

~Bielas
Coupe 3.0 V6 145KM 107kW
Bardzo miłe auto za rozsądną cenę. Bardzo ładnie przyspiesza zwłaszcza 3.0 V6, może 2.2 turbo jest szybsze ale nie mruczy tak ładnie jak v6. Probe to już stary samochód ale wart uwagi bo zadbany egzemplarz będzie służył jeszcze wiele lat. Może być doskonałą alternatywą jako drugie auto w rodzinie i coś dla rozrywki. Bo jazda codzienna jest kosztowna zwłaszcza zimą w mieście.
~FilipS
Coupe 2.2 Turbo 147KM 108kW
Naprawdę dobry samochód, z uwagi na rocznik wiadomo, że nie jest wszystko w stanie doskonałym ale łatwo dostępne częsci zamienne (od Mazdy 626 pasuje 80%) Po lekkim tuningu mechanicznym i optycznym ktoś kto dba o autko może cieszyć się naprawdę super maszynką. Za jakieś 10 latek z pewnością te modele zaczną już być przedmiotem zainteresowania kolekcjonerów.
4,1
~wacek
Coupe 2.2 Turbo 147KM 108kW
Największy i chyba jedyny poważny mankament probe I to korozja. Progi czy kielichy amrów oraz wnęki w bagażniku, podloga to są miejsca gdzie rdza jest najczęściej.
~Drzymek
Coupe 2.2 110KM 81kW
Jest to wspaniałe auto i nie mam najmniejszego zamiaru go sprzedawać!!! Wszystkie oceny pisałem w stanie auta całkowicie fabrycznego. Teraz po roku majstrowania i ulepszania samochód jest PIEKIELNIE szybki (sporo szybszy niż nowe BMW 325) i głośny. Wygląd także poprawiony. Posiadanie Probka daje niesamowitą frajdę z jazdy i z grzebania w tym samochodzie, tym bardziej że silnik ma duży potencjał tuningowy! Jedyny minus to spalanie które teraz...
~KArdyniak
Coupe 2.2 Turbo 147KM 108kW
Auto z amerykańsko-japońską linią która jest ponadczasowa. Ludzie się za autkiem oglądają, bo nie wiedzą co to jest. Autko ma swoje humory, ale daje radochę z jazdy.
~tomek
Coupe 2.2 110KM 81kW
Nieźle sie prezentuje. Szybkie i dosyć zrywne (trochę za ciężkie).
~goral
Coupe 2.2 110KM 81kW
ogólnie autko jest fajne, ma świetną sylwetke, jeżdzi się dobrze i nie żałuję że kupiłem szczególnie biorąc pod uwagę że w tej chwili stoją za śmieszne pieniądze. poza tym w standardzie klimatyzacja :)
~Jurgen
Coupe 2.2 Turbo 147KM 108kW
Całko kształt prezentuje się dobrze.Znakomite auto,świetnie się nim jeździ. Wiem co mowie bo to mój 14 samochód a miałem już trochę egzotyków.Znakomity obraz sportowego wozu o bardzo dobrych właściwościach jezdnych, osiągach i ciekawym designie psuje panosząca się korozja progi to podstawa,podłoga, spody drzwi, nierzadko jak słyszałem od kolegów także podłużnice,kielichy sprawiają ze koszt ratowania jest znaczny, dlatego wiele już zakończyło...
~danielsan
Coupe 2.2 Turbo 147KM 108kW
swietne autko majace swoj wlasny styl, ktore wyroznia sie na ulicy przyciagajac wzrok przechodniow ps. podobajace sie kobieta:)
~Filip Przybecki fprzybecki@sylaba.poznan.pl
Coupe 3.0 V6 145KM 107kW
Auto rewelacyjne za niewielkie pieniadze. Dobrze wyposarzone i przyjemne w uzytkowaniu. Posiadacze Probe moga byc dumni ze swych potworow, gdyz sa to samochody naprawde rewelacyjne. W pierwszej generacji polecam zdecydowanie wersje LX z silnikiem 3.0 V6 (1991-1992) lub GT natomiast w drugiej generacji 2.5 V6.