Lista ocen Ford Probe I (32) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bielas
Coupe 3.0 V6 145KM 107kW
Sparciały łączenia przewodów od wspomagania kierownicy i uciekł płyn, przewody zastąpiłem miękkimi miedzianymi o przekroju 10 mm. Raz urwały mi sie przeguby- ale to z mojej głupoty bo chciałem za bardzo wystartować. No i trochę rdzy wyszło wiec był u blacharza. W końcu auto ma 19 lat a posiadam go 12 lat.
~FilipS
Coupe 2.2 Turbo 147KM 108kW
Miałem kilka poważnych usterek ale wszystkie miały związek ze sposobem użytkowania i jazdy, sam w sobie samochód się nie psuje :) Musiałem wymieniać sprzęgło, tłumik końcowy, chłodnicę, alternator ale to dlatego, że wóz dostawał ode mnie wycisk kilkukrotnie. Pomimo usterek i naprawd z tym związanych testy przeszedł :D
~Drzymek
Coupe 2.2 110KM 81kW
Częsta dolegliwość to urywające się linki od podnoszenia elektrycznych szyb. Jest to bardzo denerwujące, ale doświadczonemu mechanikowi naprawa tego zajmuje parę godzin (pod warunkiem że wie co robi). Samochód nigdy mi jeszcze nie stanął na trasie i nie odmówił posłuszeństwa!
~tomek
Coupe 2.2 110KM 81kW
zawieszenie troche słabę jak na polskie drogi. Urwany wachacz z przodu, pewnie z mojej winy ale w innym aucie pewnie by przetrwał... Ogólnie jak na takie wiekowe auto OK.
~Jurgen
Coupe 2.2 Turbo 147KM 108kW
Na razie wymiana pompy wody kupiłem oryginał,cene można przełknąć.Szykuje się wymiana termostatu i czujnka temperatury
~Excel
Coupe 2.2 110KM 81kW
Po zakupie hamulce tył, uszczelki silnika (bez głowicy) i skrzyni. Jak na 15-sto letnie auto - chyba niewiele
~KArdyniak
Coupe 2.2 Turbo 147KM 108kW
Nie było i raczej nie będzie. Auto które ma 2.2 silnik a tylko 147km przekłada się na żywotność silnika;).
~lama187
Coupe 2.2 Turbo 147KM 108kW
jedyne co bylo to ciekl mi olej z silnika ale wystarczylo wymienic uszczelke i idealnie
~ZENiTH
Coupe 2.2 Turbo 147KM 108kW
Jak do tej pory nic się nie zepsuło, ale przy kupnie warto zwrócić uwagę na ładowanie akumulatora.
~Klamer
Coupe 3.0 V6 145KM 107kW
Pewne częsci są zużywalne i co jakis czas trezba je wymieniac zeby nie doszlo do większej awarii.