Lista ocen Ford Probe I (40) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wacek
Coupe 2.2 Turbo 147KM 108kW
Jest to auto typu coupe i miejsca zarówno dla kierowcy , pasażera czy na tylnich siedzeniach jest pod dostatkiem. Jest o niebo lepiej niż w Eclipsie 1 czy 2 G a tylko nieznacznie gorzej niż w calibrze. Dla kierowcy siedzenie jest miękki , ma pełny zakres regulacji. Pokonywanie dużych przebiegów nie pociąga za sobą bólu pleców czy też d...
~Bielas
Coupe 3.0 V6 145KM 107kW
Z przodu bardzo dużo miejsca z tyłu to mój pies wypełnia przestrzeń. Bardzo miło zaskakuje duży bagażnik wiec z wyjazdem w 3 osoby albo w 2 i z psem nie ma problemu wszystko sie zmieści w bagażniku. Po złożeniu siedzeń można wozić słonia. Wadą jest wysoka krawędź załadunku.
~emce
Coupe 2.2 Turbo 147KM 108kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu wyśmienicie (mam 193cm wzrostu), więc wiem co mówię. Z tył trochę miej miejsca, ale nie spotkałem się jeszcze z samochodem gdzie za mną byłoby dużo miejsca :) Jest porostu nisko, ale miejsca sporo (z tył).
~KArdyniak
Coupe 2.2 Turbo 147KM 108kW
Kierowca i pasażer obok mają mnóstwo miejsca. Z tyłu jest mniej wiadomo coupe, ale ten fordzik ma zdecydowanie więcej miejsca od innych coupe. Spokojnie można jechać w trasę z kompletem osób (4 osoby)
~Drzymek
Coupe 2.2 110KM 81kW
Z przodu jest jak w samolocie w business klasie - wygoda i przyjemność z jazdy, ale z tyłu to już 180cm i walimy głową w sufit:) Samochód zdecydowanie 4 osobowy.
~ZENiTH
Coupe 2.2 Turbo 147KM 108kW
Z przodu jest bardzo dużo miejsca. Fotel kierowcy można regulować praktycznie w każdej płaszczyźnie. Z tyłu zmieszczą się osoby do 175cm, bo inaczej głowa w sufit.
~m.geneja@traffica.com.pl
Coupe 2.2 110KM 81kW
Jak na sportowe auto - limuzyna, z tyłu wygodnie dla osób do 175 cm. Bagażnik b. pojemny: normalna pralka wchodzi nawet bez opuszczania tylnego oparcia - klapa sie zamyka.
~shon
Coupe 2.2 Turbo 147KM 108kW
jak na auto o charakterze bardziej sportowym z tyłu jest duzo miejsca dla dwóch osób (w porównianiu z tigrą celicą czy starym eclipsem) z przodu jest super
~danielsan
Coupe 2.2 Turbo 147KM 108kW
z przodu az nadto miejsca z tylu gorzej ale ja i tak zazwyczaj jezdze w 2 osoby;) zreszta od auta sportowego nie mozna zbyt wiele wymagac
~Filip Przybecki fprzybecki@sylaba.poznan.pl
Coupe 3.0 V6 145KM 107kW
Kierowca i boczny pasarzer maja swoje krolestwo. Z tyl jest miejsce na kosyk piknikowy lub niemowlaka... Jednak jest to samochod sportowy a nie Lincoln TownCar