Lista ocen Ford Probe I (30) - Widoczność

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ZENiTH
Coupe 2.2 Turbo 147KM 108kW
Pozycja za kierwonicą jest praktycznie idealna. Mamy wszystko pod ręką i nie musimy zbyt nachylać się nad jakimś przełącznikiem. regulowana kolumna kierownicy przesuwa się wraz z zegarami.
~KArdyniak
Coupe 2.2 Turbo 147KM 108kW
Do przodu i na boki w sam raz, natomiast ja mam zasłonięte szyby z tyłu (tylnia od klapa odsłonięta) i jest troche problem z wyjeżdżaniem, zwłaszcza, że ma długi tyłek.
~goral
Coupe 2.2 110KM 81kW
lusterka mogły by być większe, prawe lusterko jak dla mnie za bardzo oddala więc po wyprzedzaniu zerkam w wewnętrzne gdy muszę się szybko schować. poza tym jest ok.
~tomek
Coupe 2.2 110KM 81kW
Wielkie drzwi co za tym idzie wielkie szyby boczne, wiec na boki super. Do przodu hmm... sportowe auto siedzisz nisko wiec jak jesteś niski...
~Drzymek
Coupe 2.2 110KM 81kW
Widoczność jest dobra, ale trudno jest ocenić odległość zderzaka od przeszkody (zawsze można światła wysunąć). Z jazdą do tyłu troszkę gorzej.
~Excel
Coupe 2.2 110KM 81kW
Hmm... przecietna widoczność w lusterkach zewnętrznych - ale są dostępne szkła sferyczne - można poprawić. Ja się przyzwycziłem.
~Filip Przybecki fprzybecki@sylaba.poznan.pl
Coupe 3.0 V6 145KM 107kW
Dzieki ogromnej powierzchni szyb widocznosc jest doskonala... Gorzej jak sie podjedzie za blisko do swiatel (jest bardzo niski)
~Jurgen
Coupe 2.2 Turbo 147KM 108kW
Nie narzekam na widoczność jest dobrze.Wszak to auto sportowe a nie ciągnik siodłowy.
~Bielas
Coupe 3.0 V6 145KM 107kW
Do przodu bardzo fajnie. Do tyłu już nie jest tak dobrze. Trzeba sie przyzwyczaić i da się wjechać wszędzie.
~emce
Coupe 2.2 Turbo 147KM 108kW
Duża szyba przednia jak również boczne i tylne dobrze wpływają na widoczność z samochodu z każdej strony.