Lista ocen Ford Probe I 2.2 Turbo 147KM 108kW 1989-1992 (18) - Całokształt

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jurgen
Coupe 2.2 Turbo 147KM 108kW
Całko kształt prezentuje się dobrze.Znakomite auto,świetnie się nim jeździ. Wiem co mowie bo to mój 14 samochód a miałem już trochę egzotyków.Znakomity obraz sportowego wozu o bardzo dobrych właściwościach jezdnych, osiągach i ciekawym designie psuje panosząca się korozja progi to podstawa,podłoga, spody drzwi, nierzadko jak słyszałem od kolegów także podłużnice,kielichy sprawiają ze koszt ratowania jest znaczny, dlatego wiele już zakończyło...
~FilipS
Coupe 2.2 Turbo 147KM 108kW
Naprawdę dobry samochód, z uwagi na rocznik wiadomo, że nie jest wszystko w stanie doskonałym ale łatwo dostępne częsci zamienne (od Mazdy 626 pasuje 80%) Po lekkim tuningu mechanicznym i optycznym ktoś kto dba o autko może cieszyć się naprawdę super maszynką. Za jakieś 10 latek z pewnością te modele zaczną już być przedmiotem zainteresowania kolekcjonerów.
~lama187
Coupe 2.2 Turbo 147KM 108kW
najlepsze auto jakim jezdzilem, polecam kazdemu, az zaluje ze sprzedalem i chyba kupie jeszcze raz, troszke gorzej chodzi na gazie przez turbo ale jak ktos chce taniej to sie przyzwyczai i tak wiekosc aut nie ma z nim szans
~KArdyniak
Coupe 2.2 Turbo 147KM 108kW
Auto z amerykańsko-japońską linią która jest ponadczasowa. Ludzie się za autkiem oglądają, bo nie wiedzą co to jest. Autko ma swoje humory, ale daje radochę z jazdy.
~wacek
Coupe 2.2 Turbo 147KM 108kW
Największy i chyba jedyny poważny mankament probe I to korozja. Progi czy kielichy amrów oraz wnęki w bagażniku, podloga to są miejsca gdzie rdza jest najczęściej.
~Maxxum
Coupe 2.2 Turbo 147KM 108kW
Bardzo dobry i piękny samochód, super osiągi i niezawodność... Wskazówka minęła mi 220 km/h bez większych problemów a jeszcze przyspieszał :)
~magdalena.konieczna@wp.pl
Coupe 2.2 Turbo 147KM 108kW
jedynie ciezko moze byc osoba jadacym z tylu ale kto kupuje taki samochod dla czteroosobowej rodziny. przerabianie go na gaz to wedlug mnie to profanacja
~pcb@difin.com.pl
Coupe 2.2 Turbo 147KM 108kW
auto prawie bezobsługowe, lac olej, benzynę i jechać, dobre osiągi, przeciętne zuzycie paliwa, ogromny bagażnik, dla 2 osób lubiących szybką jazdę- ideał
~shon
Coupe 2.2 Turbo 147KM 108kW
auto godne polecenia osobom szkającym wrażeń za kółkiem juz w standarcie jest super a po modyfikacjach to juz jest full wypasss
Dziennik kosztów dla Ford Probe I 2.2 Turbo 147KM 108kW
11,9
~danielsan
Coupe 2.2 Turbo 147KM 108kW
swietne autko majace swoj wlasny styl, ktore wyroznia sie na ulicy przyciagajac wzrok przechodniow ps. podobajace sie kobieta:)