Lista ocen Ford Probe I 3.0 V6 145KM 107kW 1989-1992 (5) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Filip Przybecki fprzybecki@sylaba.poznan.pl
Coupe 3.0 V6 145KM 107kW
Jak na silnik 3.0 V6 calkiem niezle. Trasa 8,5-10 miasto 12-15. Duzo czesci zamiennych (pasuja od mazdy) Wizyta w serwisie aut amerykanskich to koszmar; polecam wymiany samemu w zaprzyjazniopnym warsztacie. Przeguby komplet ok 220zl hamulce 70zl przod i tyle samo tyl (lukas) olej polecam Castrol GTX paliwo 98 ARAL lub 99+ V-Power Shell, problem sprawiaja automatyczne pasy, ktore sie psuja. Ja wlasnie zmieniam na zwykle gdyz juz nie mam sily...
~Klamer
Coupe 3.0 V6 145KM 107kW
Starsze modele sa kłopotliwe bo sie czesto psują, te samochody sa bardzo zywotne o ile sie je odpowiednio serwisuje, w polsce malo kto umie je naprawiac wiec nie liczcie na to ze tanim kosztem utrzymacie taki wóz bo wtedy bedą dziac sie cuda. A wiadomo ze w USA litr benzyny kosztuje jakies 1,5 zł wiec co tu komentowac.
~Bielas
Coupe 3.0 V6 145KM 107kW
tu już nie jest fajnie. Przy ciężkiej nodze w automacie paliwo w oczach znika z baku. Ale jest na to rada nauczyć sie ekonomicznie jeździć. Nie warto montować gazu bo koszt instalacji przekracza często wartość pojazdu.
~Bogdan
Coupe 3.0 V6 145KM 107kW
nie jest tak źle można się zmieścić w 11l /przy jeździe miejskiej/ gorzej z serwisem
~GRZEGORZ
mam instalacje LPG OK