Lista ocen Ford Probe II (67) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 81 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~teaman
Coupe 2.5 V6 24V 163KM 120kW
Przypominam, że to auto 16-letnie, z przebiegiem powyżej 200k km. Kto nie kuma co to znaczy dla auta niech nie oczekuje, że auto będzie jak z salonu. Generalnie w każdym aucie padają duperele po jakimś czasie. W Probe (co z resztą pojawia się w wielu egzemplarzach) zawodzi często: - teleskopy klapy bagażnika - linka hamulca ręcznego - mechanizm składania fotela - lampy przednie Ogólnie jednak jest to auto niezawodne i nie sprawia wielu...
~Dorota
Coupe 2.0 16V 115KM 85kW
Jeżdżę tym autem codziennie, w lecie i w zimie. Po prostu odpalam i jadę. Tegoroczne mrozy nie zrobiły na nim wrażenia, podczas gdy właściciele \"nówek\" codziennie klęli pod blokiem. Zaznaczam, że nie mam garażu, auto przez cały rok stoi \"pod chmurką\". Zdarzały się drobne usterki, ale jak na osiemnastoletniego staruszka to pryszcz.
~Enemies
Coupe 2.0 16V 115KM 85kW
W Fordzie Probe takie pojęcie nie istnieje! Pada w nim dosłownie wszystko nie ma rzeczy która będzie działała ale jak już coś się zaczyna psuć to należy to reanimować od razu bo jak się tego nazbiera więcej (a to jest pewne jak w banku) to gwarantuje że nikomu się nie będzie chciało tego dotykać żeby naprawiać
~PARTYBOY
Coupe 2.0 16V 115KM 85kW
Części są ogólnie dostępne. Tajemnicą dla wielu sprzedawców niestety jest budowa Probe i jego wspólne cechy z popularną Mazdą 626 czy też Mx-6 i Xedos. Jeśli wyjaśnimy takiemu, że może szukać części do Mazdy to nagle okazuje się, że części są dostępne od ręki i na bardzo przyzwoitym poziomie cenowym, nawet oryginalne.
~Wookash92
Coupe 2.0 16V 115KM 85kW
Mi się raczej nic nie psuło. Czasem lampa w kabinie przy otwieraniu drzwi nie świeciła, albo zamki nie podświetlały się po pociągnięciu klamki, tylko dopiero po wsadzeniu kluczyka. Lewy reflektor szybko upalał żarówki, średnio co pół roku. Ale to raczej błahostki.
~mihalekkk199
Coupe 2.0 16V 115KM 85kW
Nie było w przeciągu tych dwóch lat użytkowania moment, żeby nic nie było do naprawy. Zawsze kiedy wracałem od mechanika uśmiechnięty, z nadzieja że może na jakiś czas będzie spokój, że pojeżdżę trochę.. moja Probówka sprowadzała mnie na ziemię kolejną wkurzającą usterką...
~Właściciel
Coupe 2.5 V6 24V 163KM 120kW
w starszych wersjach problem może stwarzać imobilaizer i aparat zapłonowy, lecz po 1995r problemy te naprawiono i nie występują w późniejszych wersjach, wiadomo samochód ma swoje lata więc i elektronika może zaszwankować a jak wiadomo fordy są nią naszpikowane.
~Ra xD
Coupe 2.5 V6 24V 163KM 120kW
Drobiazgi muszą się psuć, choć są bardzo denerwujące i nawet taki drobiazg może nas wyeliminować z dalszej jazdy, nie świadczy to jednak o awaryjności samochodu, bo odpowiednio użytkowany o obdarzony miłością odwdzięczy nam się długą bezawaryjna pracą xD
~michael@legan.com.au
Coupe 2.5 V6 24V 163KM 120kW
japonska elektryka, wiec sie nie psuje. Wykonczenie amerykanskkie, wiec plastiki czasem odpadaja albo sie cos ulamie i trzeba przyklejac zpowrotem, ale to drobnostki.
~Roofio
Coupe 2.0 16V 115KM 85kW
Co tutaj mowic to autko ma dusze wiec trzeba przy nim posiedziec... ogolnie jak sie nie podjezdza pod kraweznikii nie jezdzi pseudo autostradami w Polsce jest ok