Lista ocen Ford Probe II (84) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 64 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~malin
Coupe 2.0 16V 115KM 85kW
Jak na auto o długości większej niż Volvo V40 Passata B4, szerokości większej niż mercedes 124 beznadziejna podróż dla 4 osób, dla kierowcy przestrzeń wspaniała z każdej strony, siedzi się wygodniej niż w 124, ja mam 195cm i we 2 osoby siedzenie mam na maksa do tyłu, wtedy za mną zostaje jakieś 5 cm na nogi, więc jeśli wsiada ktoś za mnie to wszyscy mamy niewygodnie, ale lepiej jechać niż iść z buta więc 5 osób też się zmieści w tym...
~Probejszon
Coupe 2.0 16V 115KM 85kW
miejsca z przodu jest bardzo duzo. reke mozna wygodnie oprzec o "podlokietnik" na drziwach trzymajac kierownie (w niektorych autach nei jest to tak dobrze dopasowane). siedzi sie wygodnie i nisko. co prawda wsiadac jest ciezej ze wzgledu na to. z tylu jak w sportowym aucie miejsca jest malo szczegolnie na nogi, ale kto kupuje takie auto coupe chyba jest na to przygotowany.
~Andrzej
Coupe 2.0 16V 115KM 85kW
To jest coupe. i nie ma co narzekac na to,ze z tylu nie ma miejsca. we trojke mozna jechac i w dalsza droge, ale we czworke - niemozliwie. Z przodu jest miejsca b. duzo. a, Ogromny bagaznik. naprawde ogromny. jakis czas ojciec musial pracowac moim autem, to moge powiedziec,ze po rozlozeniu tylnej kanapy miejsca bylo to samo co w kombi. super.
~teaman
Coupe 2.5 V6 24V 163KM 120kW
Jechałem nie raz w 4 osoby w trasę około 400 km. Da się znieść. Zdecydowanie jednak to auto dla pary lub pary z dzieckiem + duży bagaż. Probe ma ogromny bagażnik, po złozeniu siedzeń wiozłem nawet rower! Dlatego jak na tą klase aut, daję mu piątkę z plusem.
~Właściciel
Coupe 2.5 V6 24V 163KM 120kW
Z przodu miejsca nie zabraknie nawet dla najwyższych za to z tyłu jest już gorzej zarówno z nogami jak i głowami, lecz osoby o wzroście 185cm mogą spokojnie tam siedzieć z kolanami na boki i nie będzie problemu.
~Ra xD
Coupe 2.5 V6 24V 163KM 120kW
Z tyłu owszem nie ma zbyt wiele miejsca, ale jak chcemy przestrzeni dla rodziny kupujemy kombi a nie autko z zacięciem sportowym ^^ Kierowca i pasażer z przodu cieszą się dość dobrą przestrzenią dla nóg, dla mnie idealnie xD
~Saw
Coupe 2.0 16V 115KM 85kW
Z przodu jest masa miejsa, z tyłu jednak nie ma go zbyt wiele lecz tragedii nie ma , to nie jest auto rodzinne!! nie można od niego wymagać aby był coupe i był przestronny dla pasażerów siedzących z tyłu
~Arturo
Coupe 2.5 V6 24V 163KM 120kW
z przodu tyle co w innych autach sredniej klasy z przodu brakuje miejsca na nogi i troche oparcie jest zbyt pionowo utsawione. no ale to auto 2+2 wiec nie mozna sie czepiac. w porownaniu z audi TT to bajka
~Enemies
Coupe 2.0 16V 115KM 85kW
W bagażniku ma więcej miejsca niż na tylnych siedzeniach i szczerze mówiąc to nawet dla pieska jest go za mało! nie polecam Forda Probe nikomu kto ma rodzinę albo ma zamiar mieć!
~piotrarent1@wp.pl
Coupe 2.5 V6 24V 163KM 120kW
z przodu miejsca nie brakuje tylko z tyłu to totalna lipa :( zeby dwie osoby z tyłu jakos mogły siedzeic to kierowca i przedni pasazer musi miec nogi na przedniej desce rozdzielczej