Lista ocen Ford Probe II (67) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 81 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~teaman
Coupe 2.5 V6 24V 163KM 120kW
Auto z charakterem, dające dużo radości, za grosze? Zdecydowanie tak. Pamietajmy jednak, że znalezienie dobrego egzemplarza wymaga czasu, skupienia i nie kupowania \"na pałę\" byle czego, oby taniej. Moje Probe sam sobie kupiłem w Niemczech i osobiście nim przyjechałem do Polski. Najpierw było kilka tygodni czytania forów w internecie i przeglądania ofert. Raczej polecam taki wariant poważnie zainteresowanym tym modelem. Niemcy też...
~Tomek
Coupe 2.0 16V 115KM 85kW
Samochód który ma ponad stukonny silnik, z pięknym wyglądem, niezłym wyposażeniem za cene poniżej 10 tys. Zl sprawia że moim zdaniem to dobry samochód na start. Nie ma co oczekiwać też niewiadomo czego, nie jest to limuzyna. Jednak jak dla mnie sjest wszystko czego potrzeba. Na jakość wykonania też nie ma co narzekać,jedynie skrzypiące plastiki wewnątrz strasznie denerwują.
~Saw
Coupe 2.0 16V 115KM 85kW
Probe jest teraz autem na każdą kieszeń, tylko koszty eksploatacji są dość duże, ale coś za coś. Wg mnie dobry Probe kosztuję minimum 9 tys zł, reszta to złomy w które trzeba inwestować. Nie dajcie się oszukać. Probe jest trwałą konstrukcją. Zadbany wygląda dosłownie jak nowy, wnętrze wyjądkowo odporne na upływ lat. Silnik jest bezawaryjny. Same plusy!
~Bay_Area_Driver
Coupe 2.5 V6 24V 163KM 120kW
Wartośc rynkowa Probe jest bardzo niska ale nie ze względu na jakosc konstrukcji tylko na stan poszczegonych egzemplazy do jakiego doprowadzaja go ludzie ktorzy zamiast naprawic usterke probują samochod byle jak, byle szybko sprzedac.A kupuja tacy ktorym auto sie podoba a nie mają pieniedzy na naprawe i kolo sie zamyka.
~Maniaac
Coupe 2.5 V6 24V 163KM 120kW
przystępna cena za dobre autko, na dobry egzemplarz trzeba wydać 8 tysięcy, niech nikogo nie kusi cena poniżej tej kwoty, gdyż auto na pewno jest już wyeksploatowane, bo 60-sięco letni dziadziusie takimi samochodami nie jeździ, tylko młodziaki którzy lubią przycisnąć pedał do podłogi zwłaszcza takim autkiem o takiej mocy.
~Arturo
Coupe 2.5 V6 24V 163KM 120kW
trudno powiedziec. malo jest egzemplarzy wartych kupienia, ze wzgledu na to ze wiekszosc jest zajezdzona lub powypadkowa. w tej cenie konkurencja nie jest zbyt duza. jezeli ktos chce miec efektowny, dosc szybki samochod a jednoczesnie praktyczny, w cenie kilkunastu tysiecy zl, to jak najbardziej polecam.
~miodzio
Coupe 2.5 V6 24V 163KM 120kW
Można trafic fajny model za niska cene z fajnym wyposazeniem ja dałem 8000 za wersję US od jedynego właściciela z orginalnymi papierami i pełnym wyposażeniem, w środku skóra klima tempomat Auto nie bite z przebiegiem 180000 udokumentowanym na liczniku orginalne fabryczne plomby.
~PARTYBOY
Coupe 2.0 16V 115KM 85kW
Nie trzeba oszczędzać, żeby go kupić. Ostatnio cena tak spadła, że PROBE jest dostępny dla coraz szerszego grona kierowców. Jeśli nie będziemy podejmować prób pseudo-tuningu to samochód ze swoją bezawaryjnością będzie nam służył długie lata.
~michael@legan.com.au
Coupe 2.5 V6 24V 163KM 120kW
Nie wydaje m sie zeby bylo auto o lepszej cenie na uzywanym rynku. Probe jest lzejszy od Cougara i szybszy. japonska elektronika gwarantuje brak usterek z ukladem elektrycznym co jest zawsze najwiekszym koszmarem do naprawy.
~kamil
Coupe 2.0 16V 115KM 85kW
Ładnie wyglądające coupe o dobrym prowadzeniu za naprawdę przyzwoite pieniądze (ale nie za pół darmo) --> UWAGA ! Żeby po zakupie nie narzekać lepiej poszukać zadbanego egzemplarza niż "mega okazji"