Lista ocen Ford Probe II 2.0 16V 115KM 85kW 1992-1998 (33) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PARTYBOY
Coupe 2.0 16V 115KM 85kW
jak na auto tej klasy spalanie jest na bardzo przyzwoitym poziomie, polecam ten model dla oszczędnych kierowców, średnie spalanie benzyny to 8,5l/100km, średnie spalanie gazu to 11l/100km - to tyle samo co małe samochody z małymi silnikami a z tamtych nie ma takiej frajdy :) cześci najlepiej kupować a ASO Mazdy. Specjaliści wiedzą, że to Mazda produkowała te auta dla Forda i ten drugi nawet nie ma diagnostyki do PROBE. Mazda przyjmie nas z...
~Saw
Coupe 2.0 16V 115KM 85kW
Trudno wymagać od auta z silnikiem 2.0 aby palił tyle co escort 1.3. Tym samochodem nie wypada jeździć jak emeryt. Probe prowokuję do wkręcenia go do wysokich obrotów co za tym idzie większe spalanie. Ceny napraw są dość tanie. Za wachacz kompletny zapłaciłem jedynie 120zł. Na razie dobrze mi służy. Ceny bardzo przystępne. Wszystkie części pasują od mazdy 626 GE, są bardzo tanie(zamienniki). Drogie zamienniki do japońcówi to mit.
~Bogdan99991
Coupe 2.0 16V 115KM 85kW
O z tym to nie najlepiej przy około 3-4 tysiącach obrotów otwiera się druga przepustnica a wtedy to poprostu wir w baku !!! I naoprawde kolosalne spalanie conajmiej 20 l. A w trasie to około 7-8 litrów oczywiście jako kto ma nogie. ale tak biek 5 prędkość 90-100 to tyle spali. Przeglondy tak jak u innych samochodów a naprawy to narazie wszystko wykonuje sam prawie ich nie ma.
~Roofio
Coupe 2.0 16V 115KM 85kW
Przerobilem na gaz bo myslalem ze bedzie wiele taniej. Przy rosnacej cenie gazu 2,05 i slabej jakosci gazu zimowego spalanie wzroslo do 13l/100 w jezdzie mieszanej. Wczesniej zamykal mi sie w 9,8l na trasie i 10,5 miasto. W tych czasach instalacji LPG bym nie zakladal. Benzyny pali 8L w trasie przy spokojnej jezdzie z tempomatem. Max jak jechalem 190km/h przez 100km spalil 16L pb95
~Tomeks69@wp.pl
Coupe 2.0 16V 115KM 85kW
Zalezy od stylu jady, mi pali srednio 9, w trasie potrafi spalic 7 (okolo 100km\\h), jak chce sie pognac to wiadomo...15 nie stanowi problemu.Niestety maly zbiornik 50l.Przeglady w normie, ceny napraw raczej niewielkie, duzo czesci do wyboru,a zamienniki bardzo tanie np wachacz przedni kompletny z gwarancja na 2 lata 120zl.Ale ogolnie to nic sie nie psuje.
~Tomek
Coupe 2.0 16V 115KM 85kW
Probe czasem się psuje, ale czego też oczekiwać od prawie 25-letniego auta. Głównie są to drobne usterki, a raczej regeneracje już zużytych elementów. Częście nie są jakieś strasznie drogie, zależne też od jakiej firmy części się zamawia. Koszty paliwa nie są dobijające, szczególnie gdy jest LPG.
~Enemies
Coupe 2.0 16V 115KM 85kW
Pali nie wiele ale tylko jak się nie przekracza 90 km/godz. Przy spokojnej i szpanerskiej jeździe spokojnie wożąc się po mieście nie spali nawet 12 litrów gazu! Ale za to zaoszczędzone pieniądze na paliwie przeznaczy się na inne naprawy które nas nie ominą ha ha ha. Nie polecam nikomu Forda Probe!
~malin
Coupe 2.0 16V 115KM 85kW
9 l w mieście przy spokojnej jeździe kiedy inaczej się nie da lub nie ma sensu (70 - 5 bieg) i przy ostrzejszym ruszeniu jak się da lub jak się chce, w trasie 7,5 l przy 160 km/h i wyprzedzaniu na jedniojezdniowej drodze na 3 i 4 biegu do 6000 obr:) Moim zdaniem OK
~Wookash92
Coupe 2.0 16V 115KM 85kW
Części są drogie, teraz jeżdżę Chryslerem i jest ponad 2x tańszy w utrzymaniu, a to amerykaniec i niektórzy mówią że drogi... Niektórych części już po prostu już brak w sklepach i trzeba szukać po szrotach.
~biggels
Coupe 2.0 16V 115KM 85kW
na oponach 215/45/17 auto mało pali bo srednio 12l. tyle co poleonz jadac autostrada 190 sapliło 15l to tez dobry wynik jadac spokojnie po trasie do 120 zeszlo ponizej 10l spalanie gazu na sekwencji