Lista ocen Ford Probe II 2.0 16V 115KM 85kW 1992-1998 (27) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wookash92
Coupe 2.0 16V 115KM 85kW
Zależy co to "poważna usterka". Jeżeli chodzi o stuki w zawieszeniu, układzie kierowniczym, lub przeniesienia napędu, to zdarzają się często. Jeżeli chodzi o kompletne unieruchomienie samochodu, to miałem tylko jedną taką awarię i szukałem rozwiązania ponad pół roku. Samochód pracował bez zarzutu, a potem nagle gasł i już nie zapalał przez następną godzinę. Pół roku jeździłem z tą usterką (a raczej auto stało w garażu), czasem...
~PARTYBOY
Coupe 2.0 16V 115KM 85kW
Inżynierowie tworzący projekt Probe skorzystali z rozwiązań sprawdzonych już wcześniej we flagowych modelach Mazdy. Stworzyli nadwozie do doskonałej i niezawodniej konstrukcji Mazdy 626 i Mx-6. To daje pewność długowieczności. Ford dodał ocynk zapobiegając rdzewieniu i genialną linię nadwozia.
~Enemies
Coupe 2.0 16V 115KM 85kW
na pewno padnie w nim pompa paliwowa , przeguby , podnoszenie świateł przednich , rozrusznik , układ wydechowy a o reszcie to nawet nie ma co wspominać mówiąc krótko padnie w nim dosłownie wszystko prędzej czy później ale padnie na pewno!
~Tomek
Coupe 2.0 16V 115KM 85kW
Przez 3 lata nie nastąpiła u mnie żadna poważna awaria. Wystarczy dbać o wszystko, jak trzeba, wymieniać olej na czas, a nie powinno nas zaskoczyć nic złego.
~Michał pytania kirować pod LAKSO@interia.pl
Coupe 2.0 16V 115KM 85kW
MAM GO JUŻ TROCHE I WYMIENIAM TYLKO PODSTAWOWE ŻECZY(KLOCKI, FILTR OLEJU itd.) SAMI WIDZICIE ILE NIM PRZEJECHAŁEM BEZ POWAŻNIEJ USTERKI.
~bambus
Coupe 2.0 16V 115KM 85kW
Samozapinające się durne pasy , które wymyślił jakiś szaleniec mający z pewnością żal do świata.To jest jego zemsta.Padły przeguby i kilka innych rzeczy
~Dorota
Coupe 2.0 16V 115KM 85kW
Zawieszenie nie wytrzymało naszych polskich dziur i trzepnęło mnie po kieszeni. Ale to nie jego wina, niech sie wstydzą drogowcy.
~eddy
Coupe 2.0 16V 115KM 85kW
chłodnica ( miała prawo bo była od nowosci ) termostat, popychacze , troche oleju zre
~kamil
Coupe 2.0 16V 115KM 85kW
2 razy urwany łącznik stabilizatora, poza tym od 2 lat nic poważnego się nie stało.
~heniek
przejechalem nim raptem 5tys wiec za krotko zeby cos powiedziec