Lista ocen Ford Puma (77) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

~Krzysiek
Coupe 1.7 i 16V 125KM 92kW
Samochó jest niski, o 15cm niższy od średnije (nie wliczajac nawet terenowych czy vanów) wiec miejsca nad głową nie jest za dużo, z prozdu nie ejst źle, czhyba, ze ktoś ma ponad 195cm, jedynak z tyłu dobrze sidzi się osobom tylko do 165-170cm, miejsca na nogi jest moim wystarczajaco i z przodu i z tyłu. Bagaznik o pojemności ponad 250litrów ma dobry kształt, coprawda wysoką krawędź załadunku, ale jest długi i dosć niski, co moim zdnaiem...
~Toamasz
Coupe 1.7 i 16V 125KM 92kW
Przestrzeń dla kierowcy i pasażera z przodu nawet bardzo dobrze. bym powiedział. Przy maksymalnie odsuniętych fotelach można rozprostować nogi. W wielu większych samochodach którymi jeżdziłem, nie było tyle miejsca. Z tyłu miejsce na podręczny bagaż, nie do przewozu pasażerów. Samochód dla dwóch osób jest wygodny, dla większej ilości po prostu się nie nadaje. Bagażnik przyzwoity, a przy złożeniu tylnej kanapy można się wybrać na dwutygodniowe...
~Marek191
Ford Puma II
Crossover 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Jak dla mnie idealnie , mam 170 cm wzrostu i miejsca pod dostatkiem zarowno z przodu jak i z tylu czy to na nogi czy na glowe. Jedynie czuc troszke mniejsza szerokosc wnetrza ale nie przeszkadza mi to. Bagaznik to rewelacja jak na tak male autko, mega praktyczny i pojemny- to mnie juz calkowicie przekonalo do zakupu tego samochodu po ogladnieciu wnetrza i jezdzie probnej.
~ejsi@yahoo.com
Coupe 1.7 i 16V 125KM 92kW
z przodu dużo miejsca. ale kierowca o wzrosice powyzej 187 mogl by miec prblemy. problemy maja natomiast zawsze pasazerowie podruzujacy z tylu. nie jest za duzo miejsca (wiecej niz w Oplu Tigra) ale mimo wszystkiego jest to auto raczej na 2 os. W trzy osoby da sie jezdzic, ale dluzsze wycieczki w 4 osoby zdecydowoanie ODRADZAm
~dr.Killer
Coupe 1.7 i 16V 125KM 92kW
Dla kierowcy by nie było regulacji kierownicy to skandal... przez to trochę może być niewygodnie wysokim osobą, pasażer z przodu za to ma luksus co nie można powiedzieć o tych z tyłu niski dach i siedzenia z przodu prawie na styk... w maluchu miałem więcej miejsca z tyłu
~Igor Jeleński
Ford Puma II
Crossover 1.0 EcoBoost mHEV 155KM 114kW
Z przodu bardzo dobrze. Z tyłu mocno średnio. Nie jest to komfortowy samochód dla czterech dorosłych osób. Dla dwojga z dwójką małych pociech idealny. Przednie fotele bardzo wygodne. Ostanie użytkowane pojazdy to Audi A4 B8 i Peugeot 508 mają gorsze fotele.
~JBJ
Coupe 1.7 i 16V 125KM 92kW
Z przodu całkiem sporo miejsca. O dziwo z tyłu dla osób ok 175cm wzrostu miejsca nie jest wcale za mało - problemem może być zajmowanie miejsca... Większe osoby nie testowane z tyłu :D. Do tego w większości przypadków i tak autka używam sam.
~Lj.Thomas jr.
Coupe 1.7 i 16V 125KM 92kW
Tu gorzej .Ja wysoki 185cm, siedziska foteli za krotkie,fotele dziwne ciezko znalezc dobra pozycje za kierownica wymaga to troche prob w ustawieniach.Przeszkadza brak regulacji kierownicy, pomaga regulacja fotela gora-dol
~miro
Coupe 1.7 i 16V 125KM 92kW
siedzenie fotela kierowcy za wysoko jak na samochód coupe (mimo regulacji wysokości) duzo miejsca na nogi pasażera z przodu. A co tyłu nie jest nawet tak źle, na krótkiej trasie nawet trzy dorosłe osoby przejadą!

Usterki Ford Puma

Ford Puma – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Dominikk
Coupe 1.7 i 16V 125KM 92kW
Ogólnie małe autko. Z przodu jest super jak z tyłu nikogo nie ma. Jazda w ponad dwójkę już mało komfortowa. Z tyłu raczej tylko dzieci... Całkiem duży bagażnik a po złożeniu tylnej kanapy można przewieźć coś konkretnego gabarytowo.
Ford Puma