Lista ocen Ford Puma (52) - Stosunek jakość/cena

~marcelinho
Coupe 1.7 i 16V 125KM 92kW
Za te pieniądze nie ma się co zastanawiać! Super autko sportowe za niewielkie pieniądze. Napewno lepiej zapłacić 11 czy 12 tyś zł za Pumę niż 8-12tyś za Civica czy golfa. Trzeba jedynie przy zakupie dokładnie sprawdzić samochód! Ja swojej Pumy szukałem całe wakacje ale się opłacało. Między czasie widziałem masę szrotu z powymienianymi szybami poobijanym lakierem itd. Widząc taki egzemplarz należy ominąć go szerokim łukiem bo prawdopodobnie...
~m.marcin@interia.pl
Coupe 1.7 i 16V 125KM 92kW
Cena jak na autko sportowe nie jest duza, ale slowo sportowe nie znajduje pokrycia w jakosci duzo odbiegajacej od sportowej co dla mnie oznacza przede wszystkim nie tylko osiagi ale wytrzymalosc i stabilnosc pracy w utrudnionych warunkach czy w wysokim zakresie obrotow. I jeszcze jedno...niestety autko fabrycznie osiaga tylko moc 118 KM a nie 125 KM jak twierdzi Ford, polecam sprawdzic sobie na hamowni chociaz to przykre doznanie.
~Marcin z Dabrowy
Coupe 1.7 i 16V 125KM 92kW
Strata kasy. Samochod nadaje sie tylko do jazdy w dzien, najlepiej jak jest dobra widocznosc. I oczywiscie na lato,fakt moja zona w nim super wyglada,ale wole zeby przez tego grata nie stracila zycia, bo naprawde uwierzcie mi nic w tych szybach w nocy nie widac, nie mowiac o swiatlach mijania.
~michael.sz@wp.pl
Coupe 1.7 i 16V 125KM 92kW
Tutaj zdecydowanie dobrze wypada Puma. Ale żeby nie było tak wesoło. Wcześniej jeździłem Civic\'iem i co mi się podobało spasowanie i jakość materiałów. Puma to jednak Ford. Nie wszystko jest tak jak powinno. Producent powinien uczyć się od Japończyków. Jednak za tą cenę jest ok.
~Patka
Coupe 1.7 i 16V 125KM 92kW
uważam, że wygląda nieziemsko jak na 1997 rok który posiadam. Nie zamieniam na \"lepszy model\". Zainteresowanie ogromne, przejeżdżałam obok wejścia na giełdę samochodową i 3 Panów mnie spytało czy na sprzedaż o.O znikoma awaryjność i nie taka droga :D
~Igor Jeleński
Ford Puma II
Crossover 1.0 EcoBoost mHEV 155KM 114kW
Ford Puma w wersji St-Line X z silnikiem 155km mHEV tani nie jest. Ale wyposażenie jest naprawdę bardzo bogate i trudno było by coś jeszcze wymyślić. Tak więc uznaję stosunek cena/jakość za rozsądny.
~bart303@o2.pl
Coupe 1.7 i 16V 125KM 92kW
zmasowany import aut i słabe Euro(4.20) wpłynęły na obniżkę cen aut.Pumy też to dotkneło, za swoja z 12.1997 r zapłaciłem po opłatach i wszelkich kosztach 19 000 zl. myślę ze to cena jak na ten czas rozsądna.
~PANAS GG 5106664
Coupe 1.4 16V 90KM 66kW
tu zdecydowanie najwieksza ocena .... za te pieniadze nie dostaniesz nic podobnego....ani mocy ...ani designu..:) ani "zazdrosnego spojrzenia innych kierowców" ;))
~Puma
Coupe 1.7 i 16V 125KM 92kW
Używana kosztuje jak o rok-dwa lata młodszy Peugeot 206, więc według mnie cena dobrze kalkuluje sie z tym co sobą oferuje kierowcy, a na pewno wyóżnia się na drodze
Dziennik kosztów dla Ford Puma
7,3
~dr.Killer
Coupe 1.7 i 16V 125KM 92kW
Trudno ocenić z jednaj śliczna szybka zabawka dla zamożnych, z drugiej strony sporo zaniedbań z przygotowaniem auta do mocnego silnika
Ford Puma