Lista ocen Ford S-Max I Van 2.0 TDCi 140KM 103kW 2006-2010 (55) - Ergonomia

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Babu
Van 2.0 TDCi 140KM 103kW
Szukałem, szukałem... i nie mam się do czego doczepić. Wszystko w zasięgu ręki i intuicyjnie do odnalezienia. Jedynie starowanie AC wymaga pewnego przyzwyczajenia. Kapitalne schowki, duże kieszenie w drzwiach ( od kierowcy mam schowane 5 kamizelek odblaskowych, gaśnicę i kilka bibelotów... mało? ).
~Czarek
Van 2.0 TDCi 140KM 103kW
Nareszcie Ford zrezygnował z kluczyka pod logo maski, zwykła dzwignia jest OK; minus- w Mondeo był gazowy amortyzator przytrzymujący pokrywę silnika, tutaj pręt. Reszta super, szczególnie pozycja za kierownicą. Bardzo wygodne siedzenia. Inne uwagi w dziale Przestrzeń
~Loro
Van 2.0 TDCi 140KM 103kW
Wszystko ładnie pochowane, duża ilość schowków. Niestety koło dojazdowe w bagażniku, wnęki na koło BRAK! Oryginalnie wyposażony w zestaw naprawczy. Możliwość przewożenia rowerów do 3 szt. wewnątrz auta. Activity kit własnego wykonania.
~Marek
Van 2.0 TDCi 140KM 103kW
Wszystko na miejscu. Słyszałem opinie że hamulec ręczny jest w złym miejscy. Fakt jest inny, ale to tylko wizualnie, natomiast ergonomicznie wszystko jest ok. W sumie bardzo mi się podoba, każdy pyta się widząc go pierwszy raz co to jest.
~kgb100
Van 2.0 TDCi 140KM 103kW
Denerwuje parę rzeczy: - najgorsze są zbyt wąskie siedzenia, - bezsensowne załączanie świateł długich, - odwrotne niż zwykle załączanie tylnej wycieraczki, - temperatura mogłaby być podawana na oddzielnym wyświetlaczu a nie jako podmenu (czepiam się :-)
~Marek
Van 2.0 TDCi 140KM 103kW
Wszystko na swoim miejscu, prosto i bez wynalazków. System audio/komputer firmy Blaupunkt wymaga nieco przyzwyczajenia ale da się lubić. Bardzo fajny duży wyświetlacz komputera między zegarami.
~tekal@neostrada.pl
Van 2.0 TDCi 140KM 103kW
w nocy w bocznej szybie kierowcy odbija się podświetlenie wskażników,przyciski do sterowania szybami schowane za chwytem do zamykania drzwi,wielokrotnie przejechałem trasy po ok.1000km-jest b.dobrze
~Jurek
Van 2.0 TDCi 140KM 103kW
Musiałem się trochę przyzwyczaić na początek trochę się myliłem ponieważ w poprzednim samochodzie miałem wszystko inaczej poukładane, ale teraz jest wszystko ok.
~johop
Van 2.0 TDCi 140KM 103kW
Ogólnie ok. Jednak dałbym minus za brak otwartego schowka, w którym można położyć np. komórke. Na tylnych fotelach brakuje środkowego podłokietnika i drugiego gniazda 12V.
~MietasM
Van 2.0 TDCi 140KM 103kW
Mnóstwo schowków, bardzo przyjemna obsługa radia, komputera i tempomatu z kierownicy. Pomimo ogromnego wnętrza łatwy dostęp do przełączników, których jest rozsądna ilość.
Ford S-Max I Van