Lista ocen Ford S-Max I Van 2.0 TDCi 140KM 103kW 2006-2010 (53) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Radek
Van 2.0 TDCi 140KM 103kW
Auto w zakupie jest drogie, biorąc pod uwagę rocznik-wyposażenie i jakość wykonania. Według mnie jest zbyt drogi, mówię oczywiście o aucie z pewną historią, kupione z pewnych rąk, za które zapłacimy odpowiednio więcej niż na znanym portalu... Cudów nie ma, za dobre auto trzeba zapłacić więcej niż średnia cena rynkowa, która w tym przypadku jest bardzo wysoka
~Sławek
Van 2.0 TDCi 140KM 103kW
Koszt zakupu auta nie był mały, podobnie jak jest w nowym modelu, przy czym nowy model jest jeszcze droższy. Pomimo dużego kosztu zakupu, widać wiele bzdurnych i niepotrzebnych oszczędności np. brak teleskopów przy masce silnika, czy nie do końca spasowane materiały pod siedzeniami. Podobnie hamulec ręczny za bardzo plastikowy.
~Wojtek
Van 2.0 TDCi 140KM 103kW
Cena może nie jest niska, ale to auto ma wiele fajnych dodatków. Najbardziej podoba mi się przydatny system ACC, automatycznie przyciemniane lusterko, komputer z wieloma dodatkami i ekranem dotykowym i oczywiście jakość dźwięku. Wahałem się między XC70 a S-Maxem i nie żałuję. Po roku wsiadłem do XC70 i wydał mi się jakiś ciasny.
~pk
Van 2.0 TDCi 140KM 103kW
no nie jest to tanie auto, ale gdy sie juz wydaje ponad 100 tys PLN to chcialoby sie miec uchwyty na siatke z zakupami w bagazniku, bo oferuje to nawet koncern TATA za znacznie mniejsze pieniadze - ich brak uwazam za absurd w tej klasie pojazdow i o takim przeznaczeniu - mimo wszystko auto rodzinne...
~loop
Van 2.0 TDCi 140KM 103kW
zawsze mogłoby być taniej,ale w tej cenie tak szczerze to myśle,że to dobry wybór.Raz jeszcze polecam i pozdrawiam wszystkich serdecznie(zwłaszcza posiadaczy esiów). Zapraszamy wszystkich na strone http://forum.fordclubpolska.org/index.php do działu s-max !!!
~Adam szeftaxi@poczta.onet.pl
Van 2.0 TDCi 140KM 103kW
tanio nie jest, ale jest wart tych pieniędzy, konkurencja nie moze się pochwalić niczym leprzym, C4 picasso trochę tańszy, scenic podobnie ale brzydszy i czytająć komentarze w tym serwisie, bardzo zawodny, no i nie podobają mi się elektroniczne wskaźniki :D jak w megane i cytrynie
~Konrad S
Van 2.0 TDCi 140KM 103kW
bardzo dobra. auto ma prawię 200 tys km nic się nie dzieje, nic nie odpadło , nic nie naprawiałem, nic nie stuka. Teraz dopiero czuć tłumik i luż na jakimś drążku kierowniczym. poza tym wszystko oryginał włacznie z wycieraczkami które można by już zmienić :)
~Babu
Van 2.0 TDCi 140KM 103kW
Zawsze może być lepiej, ale reasumując wszystko to jest naprawdę dobrze. No chyba, że ktoś kupuje nowe auto to już inna rozmowa. Choć jak się przegląda inne cenniki, choćby Renault to różnica wydaje się być nieduża a biorąc pod uwagę jakość...
~michoteczek
Van 2.0 TDCi 140KM 103kW
Nie ma nic większego za cenę golfa. Prowadzi się jak kompakt. Wiele osób, którym pozwalam się przejechać mówi, że to niesamowite bo myśleli że będzie jak w czołgu :)A jeżdzi się tak łatwo. Moja żona zaczyna go pożyczać :(
Dziennik kosztów dla Ford S-Max I Van 2.0 TDCi 140KM 103kW
~Jarekcrx
Van 2.0 TDCi 140KM 103kW
Zadbany s-max jest drogi i o tym trzeba pamiętać przy poszukiwaniach. Nikt nie sprzedaje tego samochodu w cenie focusa czy choćby nawet mondeo (w salonie różnica w cenie była spora i to teraz widać na rynku wtórnym)
Ford S-Max I Van