Lista ocen Ford Scorpio I Hatchback (73) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 97 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~thomas
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Drobiazgi niestety ciągle się psują, nie działa: - centralock bagażnika - paliwomierz - kontrolki dzrzwi - klamka kierowcy sie urwała (jak przymarzły dzwi i kierowca za mocno pociagnął) - czujnik poziomu płynu w spryskiwaczu - zaczyna nawalać serwo wolnych obrotów i silnik ma okresy że przygasa. To wszystko czeka na wiosnę, tylko nie wiem którą, hahaha. Ogólnie problemy z elektryką Zepsuł sie też czujnik włączający wentylator...
~ds1981@interia.eu
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Obecnie do wymiany mam swiece i kable WN. Z opinii wielu uzytkownikow tego modelu slyszalem, ze nalezy stosowac oryginalne czesci, a tu juz nie jest tak wesolo, bo w ASO kable kosztuja 320 pln za komplet. Na szczescie sa sklepy internetowe, gdzie mozna trafic troche taniej. Musze sprawdzic EBJ (elektrozawor biegu jalowego), zapewne jest do przeczyszczenia, bo troche faluja mi obroty.
~EFI
Hatchback 2.4 i 125KM 92kW
niesprawne wkłady zamków drzwi i tylnej klapy , drobne wycieki oleju tu i ówdzie,wyciek płynu chłodniczego (chłodnica doczekała swych dni). Było jeszcze pare nieistotnych aczkolwiek troche denerwujacych usterek (np zawieszanie się komputera pokładowego)
~krzysztof
Hatchback 2.0 i 120KM 88kW
2x pękła linka sprzęgła i 2x linka gazu niewiem jak to tłumaczyć ale to raczej nie wina tej marki, raz poszedł napinacz sprzęgłą (taki mały plastik), centralny miał zwarcie, urwał się przewód od wentylatorów i silnik sie zagotował :)
~fan scorpio
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
pojawiły się 4 kąble korozji(19lat) ze względu na wiek wymieniałem żarówki podświetlające zegary i przełączniki opuszczania szyb, padł termometr wewn/zewn.,godz, data, czas przejazdu działa
~Madd
Hatchback 2.9 i 145KM 107kW
Auto posiada tylko jedna wade w wrocznikach do 92 automaty jedza troche olej no i jest troche przecieków a po za tym to takie pierdoły jak np. przełaczniki i żarówki no i podgrz. siedzen szybko pada...
~mbrodowski(at)o2.pl
Hatchback 2.9 i 145KM 107kW
Drobiazgi w wykonczeniu auta, jak na tamte czasy, sa funkcjonalne i bardzo przydatne (oswietlenie kierunkowe, podswietlenie od spodu drzwi, nivomat ale niestety go nie mam, zaluzja na szyber itp.)
~mikołaj
Hatchback 2.9 i 150KM 110kW
nic co by specjalnie wkurzało, biorąc pod uwagę lata i przebiegi, chociaż ten lepiej wyposażony mimi że o rok starszy jest wykonany z lepszych materiałów i to czuć w środku ale ogólnie jestem zadowolony
~slaw
Hatchback 2.0 i 100KM 74kW
przez 2 lata tylko paliwo i płyn do spryskiwaczy po stłuczce niestety cały czas jakaś awaria i trzeba sie było pozbyć i oczywiście tylne nadkola jak to wszystkie fordy mają
~Luk
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
W porównaniu do aut np. Japonskich, plastiki są gorszej jakości i troszkę je słychać na dziurawych drogach, jednak w porównania do aut włoskich, w fordzie jest cisza i spokój :)
Ford Scorpio I Hatchback