Lista ocen Ford Scorpio I Hatchback (66) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 104 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Cieply_Mobilista
Hatchback 2.5 TD 116KM 85kW
Przy zakupie zwrócić uwage na: Luzy w przenim zawieszeniu,listwe wspomagania (czesto leci olej),zdarza sie,że pękaja zbiorniczki wyrównawcze i ucieka płyn chłodniczy,łatwo wtedy przegrzac silnik,tzn. pękają głowice!!! Jesli Wychodzi rdza tzn,że było coś w tym miejscu kombinowane! Hamulec ręczny-to nie linki sie zacieraja tylko tylnie zaciski ham. napinacz paska wieloklinowego. Klimatyzacja!
~andrzej _jurczynski @wp.pl
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
odpuka w tym jakos na razie spokój ,ale mam na podworku jeszcze jeden , ktorym jezdzilem ze3e lata i w tym czasie zmienilem 2 glowice i kupe innych czesci w silniku i na koniec i tak wykorkowal (podejrzewam zemechanik nie podszedl do sprawy profesjonalnie i po prostu mnie naciagnal
~EFI
Hatchback 2.4 i 125KM 92kW
w czasie eksploatacji tego samochodu nie miałem sytuacji w której można mówić o poważnej usterce zy awarii, nie daje maksymalnej oceny gdyż stosunkowo mało jezdzę więc przy bardziej intensywnej eksploatacji mogłoby to się zmienić
~mbrodowski(at)o2.pl
Hatchback 2.9 i 145KM 107kW
Po tylu latach jedynie tylne nadkole zaczelo sie utleniac ale lakiernik zadbal o to aby wygladal nadal jak nowka, jak stuknie mu czterdziestka to zaczne mu dolewac do baku Biosteron DHEA ;)
~waldasol
Hatchback 2.0 i 120KM 88kW
nie było sytuacji, że wsiadam i nie odjężdżam, co pół roku przegląd regulatora wolnych obrotów i przepustnicy, oraz czyszczenie tych elementów zasługa jazdy na lpg tylko!!
~mega
Hatchback 2.0 i 120KM 88kW
Uszczelka pod głowicą w DOHC - wrażliwy na temperaturę i przebieg (ze 200.000 na jednej się zrobi...) Automat - żadko, ale jak padnie to znajdź mechanika od tego :(
~Tomek rrtzales@cyf-kr.edu.pl
Hatchback 2.5 TD 92KM 68kW
ABSciągłe kłopoty lepiej zeby nie było bo sie tylko denerwuje że raz działa rza nie. korozja nadkoli tylnych kól i progów , ale to podobnowe wszystkich scorpio i sierrach
~Madd
Hatchback 2.9 i 145KM 107kW
Po za tym że musiałem wymienić tylni wachacz ( pękł ) to nic wiekszego mnie nie spodkało ( jak dotychczas) mam nadzieje że mnie nie spotka ;)
~Rafał
Hatchback 2.8 i 150KM 110kW
silnik na wykończeniu mimo kulturalnej jazdy (odma itd), zawieszenie (stukająca pukająca przekładnia kierownicy)
~fan scorpio
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
dyfer jęczy jak w półroczny poldku, sprężyny tylne wymienić na wzmocnione, nigdy nie byłem holowany ani nie stanąłem gdzieś w trasie
Ford Scorpio I Hatchback