Lista ocen Ford Scorpio I Hatchback (65) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 105 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PiotrK
Hatchback 2.0 i 100KM 74kW
Scorpio jest bardzo tanie jak na tę klasę wozu oferta ilościowa też dobra więc jak się pochodzi i popyta mozna za bardzo niewielkie pieniądze kupić bardzo wygodny wózek. Za 10 tysięcy można kupić auto w stanie niemal salonowym i do tego bardzo bogato wyposażone - za te pieniądze chyba tylko Citroen XM jest do zdobycia w podobnej klasie. Polecam Citroena. Jest jeszcze większy - o komforcie jazdy nie ma co mówić - cytryna na głowę bije, a XM też...
~E.HIc@zdw.zgora.pl
Hatchback 2.0 105KM 77kW
uwielbiam scorpiaki , mamy w rodzince dwa takie same / 1987 roczniki/ bardzo wygodne i obszerne, dobrze się prowadzą trzymają się świetnie drogi, nigdy nas na trasienie zawiódły a robimy nimi dużo kliometrów ponieważ jeżdzdzimy na taksówce, pomimo "siędziwego wieku" w dalszym ciagu świetnie się sprawują, nie są awaryjmy, części są stosunkowo tanie w porównaniu do innych marek,od kilku lat eksploatujemy marki Forda i Scorpio jest...
~Janusz woj. śląskie
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
kupiłem go jako 2-u latka za dosyć niską cenę (znaczny spadek ceny w Fordach - fajnie jak kupujemy używane auto). Na wyposażeniu ma świetnej klasy radio z odtwarzaczem CD ze zmianiarką na 10 płyt.
~ege-szege
Hatchback 2.9 i 150KM 110kW
Scorpio mozna dostac bardzo tanio, odzwierciedla to dramat jakim jest jego uzytkowanie, chyba ze ktos robi 2 km miesiecznie do kosciola, wtedy moze jest OK, do jezdzenia sie raczej nie nadaje.
~EFI
Hatchback 2.4 i 125KM 92kW
auto tej klasy w dość dobrym stanie za te pieniądze rewelacja nigdy nie zamieniłbym na jakiegoś golfa 2 a nawet 3 kadeta , astre 1 ani na żadne inne auto w podobnej cenie
~Gusfraba
Hatchback 2.0 i 120KM 88kW
Kosztuje malo,wiec nie spodziewaj sie bog wie czego.Jesli szukasz titanica na kolach,dla ktorego kazdy rejs moze okazac sie ostatnim:P Scorpio jest dla Ciebie!!
~Totosty
Hatchback 2.0 i 120KM 88kW
warto za te pieniadze mamy prawie wszytko na ja mam: ABS,alum felg,elektr szybu dach,centr zamek,wspomaganie, podgrz przed szyba, brakuje klimy - no coz moze kiedys dokupie
~Aczek93
Hatchback 2.9 i KAT 145KM 107kW
Bardzo tanie i wygodne auto godne tej ceny jeśli sie zastanawiasz jakie auto kupić do 3500 tys. zł to kup forda scorpio z niemiec najlepiej.
~Cieply_Mobilista
Hatchback 2.5 TD 116KM 85kW
Do ceny bardzo dobra! Jesli auto jest uczciwie eksploatowane,jesli nie grzebia lub nie grzebali przy niym pseudomechanicy bedzie wam wdzieczne.
~matersoone Pomorze
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
uważam że za tą cenę nieznajdziesz lepszego auta w tej klasie, a cząstość awarii bedzie zależeć od twojego stylu jazdy i naszych polskich dróg
Ford Scorpio I Hatchback