Lista ocen Ford Scorpio I Hatchback 2.0 i 115KM 85kW 1992-1994 (21) - Całokształt

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~thomas
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Ogólnie jest dobrze i bardzo lubię to auto. Przez 2 lata tylko raz nie pojechałem, ale sam byłem sobie winien bo wiedziałem że mam słaby aku ale nie chciało mi sie wymieniać. No i przyszło -17 i po zawodach. Ale teraz było - 26 i odpalał bez problemu. Niestety auto ma już 15 lat i korozja zaczyna robić swoje. Oczywiście, być może miałem szczęście kupując dość dobrze utrzymane auto, czego i innym życzę...
~jurkuj@wp.pl
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Napweno tani do swojej klasy.Sypią się strasznie blachy (powinno być na to też miejsce).Awarie mechaniczne należą do średnich.Dynamika do swojej wagi dobra.Prędkości 220-230 przy 2 litrach to przesada (błędy wskazań prędkościomierza).Duży komfort.Przejechałem ponad 200 000km z ,,ciężką nogą´´.
~84idh@gmx.de
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Moje auto przejechalo 385000 km i ciagle jeszcze potrafi wyciagnac 210 km/h. Predkosci rzedu 160-180 na autostradzie znosi z bardzo umiarkowanym zuzyciem paliwa. Auto bylo serwisowane rok w rok w stacjach Forda, nigdy nie jezdzilo po polskich drograch i to chyba dlatego jeszcze tak dobrze jezdzi...
~m.jankowski@ichem.com.pl
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Mam bardzo udany egzemplarz :-) Miałem już 11 samochodów różnych marek (głównie francuskie) i żaden oprócz XM-a nie wytrzymywał konkurencji ze Scorpio... Jakość super. Ekonomiczność super. Jeździ się też nie najgorzej. Można mieć uwagi do paru drobiazgów ale całokształt ...
~carpek@o2.pl
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
zrobiłem tym autem 300 000 km. Nigdy nie miałem lepszego auta. Jak zadbasz to pojedziesz, a jak kupisz szrota to nie będziesz zadowolony. Auto ma teraz 24 lata i jako drugie zostaje u mnie. Części tylko oryginalne bo naprawde sie opłaca.
~fan scorpio
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
po 9 latach intensywnej eksploatacji zmieniłem za namową rodziny na Focusa z 2001r. i żałuję! myślę o zmianie z powrotem na scorpio z ostatniego wydania, mam nadzieję, że będzie równie niezawodny
~Janusz woj. śląskie
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
jedyną ułomnością mojego Scorpio po jego 10-tej rocznicy urodzin jest rdza, która zaczyna atakować szczególnie tylne nadkola. I jeszcze jedną jego słabością i to od jego urodzenia jest brak klimatyzacji.
~ds1981@interia.eu
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Bardzo wygodny, dynamiczny samochod i z jedynym slusznym napedem. Jezeli zadbany egzemplarz, to zdecydowanie polecam.
~andrzej _jurczynski @wp.pl
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
dobre tanie auto z elastycznym silnikiem przy spokojnej jezdzie starczy na dlugo, pod warunkiem ze dbasz o terminowea obsluge

Usterki Ford Scorpio I

Ford Scorpio I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~nithhogg
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Jak na takiego starca nie jest źle, ale nie jest też dobrze.
Ford Scorpio I Hatchback