Lista ocen Ford Scorpio I Hatchback 2.0 i 115KM 85kW 1992-1994 (15) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ds1981@interia.eu
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Ogrzewanie bez zastrzezen. Ogrzewana przednia szyba, jak dla mnie wynalazek na miare ABSu. :-) Brak klimy, ale dla mnie to atut, bo nie ma sie co psuc. Dwie rzeczy sa drazniace. Glosno dzialajacy nawiew na trojce i brak filtra kabinowego, wiec srodek jest non stop zakurzony.
~thomas
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Nie wiem jak u innych, ale u mnie w zimie dość mocno skrapla się para wodna na pokrywie bagażnika, jak jest powyżej 0 to potem skapuje do środka i jest mokro, trzeba często otwierać i wycierać klapę. Ogrzewanie bez zarzutu.
~fan scorpio
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
posiada ogrzewaną dodatkową przednią szybę, klima z szybami atermicznymi ok.(upały nie straszne), szyby podczas deszczu nie parują
~paweł
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
W moim modelu to była porażka. zimą brak ciepłego nadmuchu, przy bardzo niskich temperaturach było zimno jak w psiarni.
~sputas[no_spam]@gazeta.pl
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Co do wentylacji to nie mam zastrzeżeń, a w zimię jeszcze niejeździłem. Za krótko mam Scorpio.
~ptracz@ippt.gov.pl
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
szczegolnie z klimatyzacja jest super, poza tym bardzo szybko zaczyna dzialac ogrzewanie w zimie
~Janusz woj. śląskie
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
wentylacja jest bardzo dobra, ogrzewanie nawet w największe mrozy działa dobrze
~dARO
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
bardzo szybko się nagrzewa, rewelacja szczególnie w ostatnie mrozy :)))
~cin 20
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Zimą ciepło, czyste szyby ,latem podczas jazdy mozna zamknąć szyby a nie mam klimy.
~martinez
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
może być , klimy nie sprawdzałem jeszcze
Ford Scorpio I Hatchback