Lista ocen Ford Scorpio I Kombi (22) - Całokształt

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Damian, dymecki@wp.pl
Kombi 2.9 i 145KM 107kW
Jeździłem wieloma autami lubię Japońce tylko dlaczego one są tak skromnie wyposażone. Scorpio kupiłem bo było duże ( a takie auta lubie ) miało jakiś silnik ( może nie najmocniejszy ) i ... nie miałem kasy na nic lepszego, swój egzemplasz 2 lata temu kupiłem za 8,5 tyś :-) jest to Ghia więc jeździ się przyjemnie, w tym roku zmieniłem to co opisywałem skrzynia+silnik, i coś żeby go odmłodzić, całe wnętrze w skórach od wersji ´95 ( sam nie...
~Wąski, persing@poczta.fm
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Auto jest super dla ludzi ktorzy chca malo robic przy aucie, tanio jezdzic, i nieduzo zaplacic, jedyna wada dla innych dla mnie nie to to ze jest duzy a raczej wielki. Ja sobie bardzo chwale. Zrobilem nuim 64 tys km i nic nie robilem poza drobna eksploatacja. A co najwazniejsze przy obecnym stanie naszych drog to nic nir robilem w zawieszeniu. Niedlugo szykuje sie do wymiany jeden swozen wachacza i jeden przegub z tylu. To wszystko. Mysle ze...
~AKK
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
Autko naprawdę przyjemne. Trochę za miękkie jak na mój gust, ale da się wytrzymać. Najsłabszym elementem jest silnik i progi wraz z błotnikami. Zrobiłem nim coś ok. 100000 i byłoby dobrze gdyby nie jeden maluch z pannami w środku, hamujący po wyjechaniu z podporządkowanej na środku skrzyżowania. Uszkodzenie nie mające wpływu na dalsze użytkowanie (rama etc.), dyć to jak spotkanie czołgu z rowerem, ale dzieki temu kapitalkę blach mam za 5 paczek.
~Zysio, tomek_zysko@interia.pl
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
Moim zdaniem - niezle baaardzo duze auto za niezbyt wielkie pieniadze. Komfort jazdy niesamowity, ilosc miejsca po prostu powala :-) Silnik - 2,9 to to nie jest ;-) ale i tak sobie niezle daje rade z autem ktore wazy okolo 1400 kg. Jest elastyczny, a 11 l LPG/100 km w cyklu mieszanym jest wg mnie ok. Jak na razie nie ma powaznych przypadlosci i oby tak dalej!
~krzypa3@op.pl
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Ogólnie rzecz ujmując auto jest "w porządku". Duży, rodzinny "statek" za małe pieniądze. Słabo toleruje niechlujstwo właściciela ( byle hjakie materiały eksploatacyjne, nieterminowe wymiany oleju i filtrów, itp.). Jeśli zadbasz o swoją "Scorukpę" i dasz jej to co zaleca producent będzi ci służyła wiernie aż do kasacji ;D
~wrobels@poczta.fm
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Jeżdżę tym samochodem od roku, przeróbka na gaz. 280 tys km Ekonomiczny, wygodny, jak na 12 lat niezawodny i tani w utrzymaniu. Jak dla mnie najlepsza oferta dla niebogatych i lubiących jeździć. Cudo na Polskie dziury. Ile bym w niego kasy nie włożył i tak pozostanie ukochaną skorupą
~aga
Kombi 2.5 TD 116KM 85kW
mam jednostkowy typ, bo sinik chrystlera i podzespoły alfa romeo. Niezła mieszanka, tylko czasami wybuchowa. przy awarii jednego cylindra, trzy tygodnie czekałam na części. O cenie nie wspomnę. ale jak jeździ, to nie powiem - podoba mi się!
~scorpio2.0
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
Jak niżej. Uważam ,że jest to nie doceniane auto. Ten pozna jego prawdziwą wartość kto nim pojeździ. Niech się kryją stare zdezelowane wozy drabiniaste np: VW Passaty, Ople Vectry, Omegi
~loban
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
Biorąc pod uwagę cenę auta to jest doskonale. Auto jest niedoceniane. Opinie psuje mu duża ilość modeli z przebiegiem ponad 300 tysięcy z kręconymi licznikami na 160 tys.
~cewnix
Kombi 2.9 i 145KM 107kW
co tu sie rozpisywac, auto dla wygodnych i lubiacych sie wyrozniac na drodze, za taka kase nie ma konkurencji. jak bede zmieniac auto to tylko na scorpio:D
Ford Scorpio I Kombi