Lista ocen Ford Scorpio I Kombi (16) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Damian, dymecki@wp.pl
Kombi 2.9 i 145KM 107kW
jak kupiłem skorpio to miało 11 lat i 310 tyś km, dziś ma 13 lat i 390 tyś, przez te 80 tyś nic się nie skopało, jedyne co mnie drażni to żarówki w desce które wymieniłem i znów zapalają się jak chcą, tak to wszystko dziła tak jak działało, owszem wymieniałem klocki, tarcze, ale ja sporo jeżdżę więc to się zużywa a nie psuje
~scorpio2.0
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
trzeba szczególnie dbać o główną skrzynkę z bezpiecznikami zamontowaną pod przednią maską od strony kierowcy. Często ulegają zużyciu gumy na wahaczu przednim. Najlepiej zamontować wzmocnione od wersji 2,9coss.
~scorpio
Kombi 2.5 TD 92KM 68kW
mam go od kilku miesiecy i mosze stwierdzic ze gorszego auta nie mialem tragedja psuje sie wszystko zwlaszcza elektryka poraz drugi w przeciagu paru dni stracilem cale zasilanie (brak kontrolek swiatel) poprostu zginelo w szystko
~marcin t
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
Nie psuje się specjalnie, ot od czasu do czasu żarówka, ostatnio pękła mi pokrywa plastikowa rozrządu.
~liw
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Cóż auto ma swoje latka i dokonywanie drobnych napraw to konieczność, ale to tylko drobnostki
~SADEK
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
osprzet silnika elektryka wszystko zazwyczaj wystarczy podokręcać lub zabezpieczyć
~cewnix
Kombi 2.9 i 145KM 107kW
zamek w klapie bagaznika sie zaciął ale 20zl na zlomie i po problemie.
~Cwx
Kombi 2.9 i 145KM 107kW
zamek w klapie bagaznika sie zaciął ale 20zl na zlomie i po problemie.
~Acio Scorpio Kombi DOHC GLX
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
nieźle siętrzyma jak na auto które jeździ po polskich drogach
~Michu
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
słabe oryginalne tleje wahacza przedniego..
Ford Scorpio I Kombi