Lista ocen Ford Scorpio I Kombi (18) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Damian, dymecki@wp.pl
Kombi 2.9 i 145KM 107kW
Słyszałem o padających skrzyniach, mostach pękających i wielu innych, ludzie jak to tzreba jeździć żeby taki kawał stali pękło, jak się nie zmienia oliwy w automacie to i on szybciej padnie, wszystko ma swój koniec... ale bardzo dużo zależy od nas samcyh jak z tego korzystamy
~SADEK
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
głowica jak wcześniej wspomniałem nie lubi przegrzania (droga naprawa) w modelach 1992-1994 skrzynki bezpieczników często się paliły nie dotyczy: ale korozja jest będzie i trzeba z nia walczyć korodujące wydechy
~marcin t
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
Nie miałem poważniejszych problemów, jedynie wymiana pompy w zbiorniku po zaciągnięciu uszlachetnionej benzyny na stacji flota, wylałem ze zbiornika prawie 6 litrów wody, pompa była do wywalenia.
~liw
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Nie odnotowałem, ale wiem, że użytkownicy 2.0 DOHC muszą dbać o silnik (nie przegrzewać, wymiana płynów, kontrola pompy olejowej)
~cewnix
Kombi 2.9 i 145KM 107kW
silnik nic, skrzynia ktora wymienilem po kupnie na uzywke ale zrobilem jej przeglad tez nic:)
~Cwx
~loban
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
ani razu mnie nie zawiodło. Samochód zawsze uprzedza mnie kiedy coś się kończy. Ja go słucham i jest OK
~Michu
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
wymiana sprzęgła [najprawdopodobniej nie ruszane od nowości...]
~Arek
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
automat. skrzynia begow- sprzęgło kierunkowe bylo do wymiany
~Zysio, tomek_zysko@interia.pl
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
Na razie bez zarzutu. Auto nie stanelo na trasie i oby tak dalej!!
Ford Scorpio I Kombi