Lista ocen Ford Scorpio I Kombi (17) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Damian, dymecki@wp.pl
Kombi 2.9 i 145KM 107kW
zimą szybko robi się ciepło podgrzewana przednia i tylnia szyba, w lecie jest Klima, a jak się zepsuje to podnosisz dach, przysłaniasz rolete, naweiw na nogi i szybko robi się chłodniej, bardzo dużo dają szyby atermiczne lepiej ich nie otwierać do końca bo wtedy robi się szybo gorąco, ja mam jeszcze skórę ( beżowa ) więc staje się to dokuczliwe gdy zostawi się auto z otwartymi szybami na godzinę lub dłużej
~cewnix
Kombi 2.9 i 145KM 107kW
bardzo sprawne a jak jest za cieplo to klimka i jest ok:) podgrzewane przednia i tylna szyba oraz lusterka wiec z parą i lodem nie ma problemow.
~Cwx
Kombi 2.9 i 145KM 107kW
bardzo sprawne a jak jest za cieplo to klimka i jest ok:) podgrzewane przednia i tylna szyba oraz lusterka wiec z para nie ma problemow.
~marcin t
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
Dla mnie bardzo dobra, dmuchawa nawet na najwyższych obrotach nie hałasuje tak jak w innych autach np lagunie II
~SADEK
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
znakomita, klima wydajna jeśli chodzi o ogrzewanie to w moim modelu jest nie zawydajne ale to tylko dolegliwość mojego auta
~Acio Scorpio Kombi DOHC GLX
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
Jeżeli chodzi o ogrzewanie to w moim aucie jest troche przytkana nagrzewnica chyba, uważam że mogłobyb być lepiej.
~scorpio2.0
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
przy dużych mrozach mógłby się lepiej nagrzewać ale poza tym OK.
~Michu
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
nic dodać, nic ująć, jest tak, jak powinno być...
~loban
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
brak filtru przeciwpyłkowego i obiegu zamkniętego
~scorpio
Kombi 2.5 TD 92KM 68kW
grzeje dobrze szybkp robi sie cieplo w srodku
Ford Scorpio I Kombi