Lista ocen Ford Scorpio I (75) - Ergonomia

Na liście zabraknie 173 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mbrodowski(at)o2.pl
Hatchback 2.9 i 145KM 107kW
Jezeli chodzi o zewnetrzne atuty to nie watpliwie auto przeznaczone na dlugie lata bo linia jest bardzo uniwersalna, oplywowe krztalty zamkniete w kanciastej bryle. Wnetrze... hmmm poezja, dopasowuje sie do krztaltu czlowieka, wygodne fotele dobrze trzymajace na zakretach, wszedzie blisko i zawsze mam gdzie oprzec OBIE rece. Deska ma przyjemny krztalt, bez zbednych bajerow, to cieszy oczy.
~Damian, dymecki@wp.pl
Kombi 2.9 i 145KM 107kW
Różnymi autami jeździłem, ale w Scorpio to jest wszystko na swoim miejscu, fotele regulowane elektryczni we wszystkie mozliwe strony, pompowane i pogdgrzewane, kierownica dobra w rękach, niczego nie trzeba szukać, full podświetlania nogi głowa, przy wysiadaniu zapalają się lampi od dołu w dźwiach - super, tylna kanapa ma oparcia regulowane elektrycznie !!, i wiele innych plusów
~Madd
Hatchback 2.9 i 145KM 107kW
Heh śmiać mi się chce jak ktoś pisze że mu spala nawet 30 litrów! W życiu gura i to gura 20 w mieście i na trasie przy prędkości ok 200 km/h miałem już 3 takie samochody i żaden mi nie spalił nawet 25 l !!! jednak samochód w ekspleatacji nie należy do najtańszych przy przeciętnych pedkościach poza miastem weźmie od 9 - 12 l w miście od 13,5 - 17 l.
~DOLAR
Hatchback 2.0 i 100KM 74kW
Jest dobrze nie mam zastrzeżeń wszystko pod ręką choć osobiście wole elektryczne szyby na konsoli środkowej niż na drzwiach ale to kwestia gustu oraz irytuje mnie kolor kokpitu który jest niebieski ale to nie wplywa na użytkowanie dlatego nie jest ujęte w ocenie.
~Playandwin24
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Samochód ma wiele plusów, ma tez minusy, ale więcej plusów jest... Po prostu trzeba dbać o samochód i będzie ok, no ale autko nie jest idiotoodporne tak jak na przykład Scorpio V612v ...
~Rumpel_PL
Hatchback 2.4 i KAT 125KM 92kW
Pulpit kapitalny, wszystko pod ręką. Popielniczka fakt, dla liliputów, i ciężko się do niej dostać, poza tym brak zamykanego schowka po lewej stronie drażni. Ale jest okej.
~EFI
Hatchback 2.4 i 125KM 92kW
Rozmieszczenie przełączników jest ok , praktycznie wszystko znajduje się w zasięgu rąk kierowcy i nie wymaga odrywania wzroku od sytuacji na drodze
~Gusfraba
Hatchback 2.0 i 120KM 88kW
Samochod z lat 80 wiec zapomnijmy o czyms takim jak ergonomia.Takie jest moje zdanie,VW z tamtych lat sa znacznie "przyjemniejsze" dla kierowcy.
~thomas
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Bardzo duża skrytka. Wszystko pod ręką. Wygodne fotele. Podłokietnik. Jedziesz jakbyś siedział w fotelu przed telewizorem.

Usterki Ford Scorpio I

Ford Scorpio I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~MCold
Sedan 2.5 TD 116KM 85kW
Wygodne auto które łatwo dostosować do każdego kierowcy. Regulowane w pełni siedzenie, kierownica. No i ta gruszka...:)