Lista ocen Ford Scorpio I (94) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 154 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Damian, dymecki@wp.pl
Kombi 2.9 i 145KM 107kW
z V6 cichutko, mój jest bezwypadkowy czyli wszstkie folie na drzwiach są jak trzeba i to też dużo daje, głośniej robi się przy 160 km/h od wiatru, slinik jest zawsze cichy bo to wolnoobrotowa jednostka i kręci się nisko, zawieszenia jak jest sprawne kompletnie nie słychać
~MCold
Sedan 2.5 TD 116KM 85kW
Pomruk diesla czasami daje się we znaki, ale jak się rozgrzeje to prawie go nie słychać. No i kilka skrzypiących elementów tylnej podłogi, troszkę upierdliwe, ale do wyciszenia.
~sputas[no_spam]@gazeta.pl
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Jeden wielko autobus. Mam 193cm wzrostu, gdy fotel z przodu odsunięty jest maksymalnie do tyłu, siedząc na tylnej kanapie kolanami nie dotykam oparcia z przodu.
~Janusz woj. śląskie
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
wyciszenie jest na niezłym poziomie, podczas jazdy, bez względu na to z jaką prędkoścą się jedzie, można swobodnie rozmawiać z pasażerami lub słuchać radia...
~Madd
Hatchback 2.9 i 145KM 107kW
Myślę że wyciszenie jest przecietne przy wiekszych prędkościach słychać w sumie tylko szum opon i wiatr myśle że powinno się troche czuć wśrodku te 150 KM !!
~schecter
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Przed okresem lawiny usterek silnika i pochodnych czyli jeszcze jakies 2 lata temu - bomba. Cichutko - jak to benzyna.
~Andrzej W. Koniu19@o2.pl
Hatchback 2.0 i 100KM 74kW
nie jest tragicznie ale rewelacji niema przy wyższych obrotach słychać silnik ale nie na tyle aby uszy zatykać :)
~Michu
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
silnika prawie nie słychać, ale czasem dość mocno szumi opływające karoserię powietrze, słychać też szyberdach..
~thomas
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Fabrycznie chyba dobrze, już nie pamietam, bo od roku coś tłumiki puszczaja i nie chce mi się naprawić, więc mam trochę głośno. ;-)
~mega
Hatchback 2.0 i 120KM 88kW
Szum wiatru w szyberdachu daje się we znaki powyżej 130km/h, po latach zaczęły stukać plastiki w środku lekko :(