Lista ocen Ford Scorpio I (64)

~thomas
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Ogólnie jest dobrze i bardzo lubię to auto. Przez 2 lata tylko raz nie pojechałem, ale sam byłem sobie winien bo wiedziałem że mam słaby aku ale nie chciało mi sie wymieniać. No i przyszło -17 i po zawodach. Ale teraz było - 26 i odpalał bez problemu. Niestety auto ma już 15 lat i korozja zaczyna robić swoje. Oczywiście, być może miałem szczęście kupując dość dobrze utrzymane auto, czego i innym życzę...
~schecter
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Jestem zadowolony z niego ale juz nastepnych 400 000km nie pojedzie.
~ds1981@interia.eu
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Bardzo wygodny, dynamiczny samochod i z jedynym slusznym napedem. Jezeli zadbany egzemplarz, to zdecydowanie polecam.
~mrcinp
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Auto za niewielką cene, bardzo niezawonde, bardzo komfortowe(szczególnie na długie trasy), wbrew pozorom tanie w utrzymaniu.
~Playandwin24
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Bardzo ładne autko, klasyk, jakby nie rdza to ideał... Ale zrobić blachę, naprawić niedociągnięcia i cieszyć się autkiem!
~Janusz woj. śląskie
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
jedyną ułomnością mojego Scorpio po jego 10-tej rocznicy urodzin jest rdza, która zaczyna atakować szczególnie tylne nadkola. I jeszcze jedną jego słabością i to od jego urodzenia jest brak klimatyzacji.
~fan scorpio
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
po 9 latach intensywnej eksploatacji zmieniłem za namową rodziny na Focusa z 2001r. i żałuję! myślę o zmianie z powrotem na scorpio z ostatniego wydania, mam nadzieję, że będzie równie niezawodny
~prze-moll@wp.pl
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Zakochałem sie w tym aucie od razu! Duże , niezawodne, świetnie trzyma sie drogi, szybkie, spala nic wiecej co auta dwulitrowe, komfort i ilość miejsca porownywalne z S- klasą!!! dwa wałki rozrządu, hydrauliczne popyhacze tłoków, niezależne zawieszenie, ABS, elektryka, komputer, wielki bagażnik, 115 koni, krążownik!!! Za te pieniądze?! WARTO!!!
~andrzej _jurczynski @wp.pl
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
dobre tanie auto z elastycznym silnikiem przy spokojnej jezdzie starczy na dlugo, pod warunkiem ze dbasz o terminowea obsluge
~benchi@o2.pl
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Skrzynia biegów cicha i w miarę precyzyjna. Zbyt długi skok lewarka. Długie i ekonomiczne przełożenia. (Skrzynia biegów)