Lista ocen Ford Scorpio I (11)

~MARCO
Sedan 2.5 TD 92KM 68kW
Dobra limuzyna ja to lubie takie krowy, ale w dieslu-w gaz przy takich pojemnościach szkoda sie pchać!!!!!!!! Wierzcie mi lub spytajcie obiektywnych(dobrych) mechaników...
~Tomek rrtzales@cyf-kr.edu.pl
Hatchback 2.5 TD 92KM 68kW
to jest mój pitąty samochód, podobno są lepsze, ale mnie on sprawia sporo radości i frajdy z jazdy bo ja lubię duze i diesle. jeszcze nigdy mnie nie zawiódł
~MISIO
Hatchback 2.5 TD 92KM 68kW
Duże komfortowe auto. Niedrogie kupno i ytrzymanie. Na tamte czasy ABS,servo i centralny zamek to było super wyposażenie.
2,8
~scorpio
Kombi 2.5 TD 92KM 68kW
jesli chodzi o kulture pracy na rozgrzanym bez zastrzezen na zimnym jak kaezdy diesel glosny (Silnik)
~Remi
Sedan 2.5 TD 92KM 68kW
Niezawodny silnik,pali przy największych mrozach,przebieg prawie 500 tys. (Silnik)
~Krzysztof
Hatchback 2.5 TD 92KM 68kW
Jezdze tym autem od 4 lat i objezdzilem cala europe nigdy nie bylo z nim problemu pali okolo 7l ON/100km i mozna nim jezdzic z predkoscia do 200km/h i co najwazniejsze przeglad to tylko wymiana oleju, to auto posiada lancuszek wiec nic wiecej w silniku sie nie wymienia.Za tak niewielka kase kupuje sie limuzyne bardzo wygodna i bardzo obszerna, osobiscie polecam.
~mehriban@o2.pl
Hatchback 2.5 TD 92KM 68kW
długie przebiegi bez awarii ale jak zaczniesz coś naprawiać to nie widać końca listy
~Bart
Kombi 2.5 TD 92KM 68kW
Duży wygony ekonomiczny w rosadnej cenie
~Pinio
3,2