Lista ocen Ford Scorpio II Kombi (65)

~Zentaur
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Było by naprawdę super, gdyby nie te pierdoły z instalacją elektryczną
~omeganiol531
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Jakośc wykonania wnętrza bardzo zadowala i zaspokoi wielu wymagajacych. Wyciszenie dość przyjemne reserowanie. Komfort wysoki na kazdym siedzeniu
~guuzman
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
mówią (ford g**** wort )nie zgadzam się z tym, auto wart pieniążków, a są one niezbyt duże jakie trzeba przeznaczyć na takie auto, polecam wszystkim zainteresowanym.
~147_gta
Kombi 2.5 TD 115KM 85kW
silnik oceniam bardzo dobrze. w miare cichy jak na diesla z tego roku. moc 115KM jest wystarczajaca biorac pod uwage duzy moment obrotowy wynoszacy 280Nm. silnik jest elastyczny, w zasadzie 3 mozna wrzuci przy 30km/h czworke przy nie calych 50km/h. przy szybszej jezdzie trzeba utrzymywac obroty powyzej 2 tys. (Silnik)
~olcha20@o2.pl
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
za takie pieniądze ~10.000 - to nic sie lepszego nie kupi jak ktoś chce mieć wygodny, cichy i bezpieczny samochód- przesiadłem się z escorta.TO PO PROSTU CZYSTA PRZYJEMNOSĆ PROWADZIĆ TO AUTKO Jezdzilem juz duzo młodszymi autami - i Scorpio jest naprawde wart jak dla mnie 20.000 -a nie 10.000 poza mega oryginalnym i ponadczasowym wyglądem ( taki starszy wujek - pytał sie czy to nowy czy używany :D W Corroli - duzo mniej miejsca - owszem mało...
~Broda
Kombi 2.9i 24V 210KM 154kW
RDZA ! Oba modele (stary i nowy) Już w 9 letnim scorpiu kilkanaście ognisk rdzy (w pierwszej kolejności tylne nadkola-kanty) a np. w 14 letnim volvie 940 ani grama rdzy ! No i żadne scorpio nie jest tak niezawodne jak volvo. Po za tym najwygodniejsze auto i najlepiej trzymajace sie drogi, samo się prowadzi (jedynie ponoć bmw7 trzyma się lepiej)
~Juhas
Kombi 2.5 TD 115KM 85kW
Wygląda ładnie, jest wygodny, wystarczająco szybki, pojemny, bezawaryjnu pomimo wieku i przebiegu, wyposarzenie pierwsza klasa. Brakuje jedynie prestiżu.
~stachu
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
2.0 16V to trochę za mało na taką budę, ale jak silnik jest zdrowy to i tak radzi sobie nieźle. 16 zaworów negatywnie wpłynęło na ch-kę momentu obrotowego w stosunku do jego 8-zaworowego poprzednika N9E. (Silnik)
2,5
~Juhas
Kombi 2.5 TD 115KM 85kW
Duże wygone auto, ale nigdy nei wiadomo kiedy stanie. Nieststay miałem do czynienia z awariami podczas wyjazdow w trasę. Po co wygodne auto, skoro każy wypad staje się nerwowy?
3,3
~wan_zen
Kombi 2.3 i 16V 147KM 108kW
Miałem 3 fordy scorpio. I powiem tak - to jest samochód do 200 tys przebiegu. Potem wszystko się zaczyna sypać... Zdecydowanie nie polecam automatu. Powyżej 200 tys skrzynia do wywalenia a naprawa to 2/3 wartości samochodu. Jak trafisz scorpio z małym przebiegiem i nie jeździsz dużo to polecam bo w tej cenie wygodniejszego i bardziej komfortowego samochodu nie kupisz :) Jeśli jeździsz dużo poszukaj jednak czegoś mniej awaryjnego i tańszego w...
Ford Scorpio II Kombi