Lista ocen Ford Scorpio II Kombi (41) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~guuzman
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
przestrzeni to mu nie brakuje, dużo miejsca, ja mam kombi także wiele potrafi, z przodu z tyłu miejsca ogromnie dużo, nawet osobom powyżej 185cm nie stanowi problemu, śmiało cztery osoby jadą bez przemęczenia. b.dobry na wypady w góry, pomieścic można baaardzo duuużo.Ostatnio wiozłem teściową, żonę i kochankę ze wszelkimi ich tobołami na wypoczynek, nie wyobrażacie sobie co te kobiety potrafiły zabrać ze sobą, wszystko się zmieściło a co...
~omeganiol531
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Sprzodu siedzi się dośc wygodnie miejsca narękę można zawiesić na podłokietnik zarówno z przodu i tyłu lub oparcie drwi. Fotele regulowane. Pomimo w maxymalnego wysunięcia przednich do tyłu z tyłu pasazerowie siądą dość wygodnie. Fotele dość dobrze wykonanie oparcia boczne dobre trzymanie na zakrętach. Gruby opacia welur z solidnych materiałów. dośc duży bagażnik choć mógłby być wyzszy. Dość cieższko sie wysiada wysokim kierowcą...
~Broda
Kombi 2.9i 24V 210KM 154kW
Pod tym względem Chyba najwygodniejsze auto pod słońcem ! W pięć osób z katowic nad morze i wszyscy wychodzą zrelaksowani, dosłownie ! Nie ma porównania, np volvo 940 kombi musi sie schować, szczególnie jeśli chodzi o pasażerów z tyłu. O innych, skodach,golfach,oplach,fiatach to nie ma nawet co pisać, bo to dno. W scorpiu to jak w domu na kanapie, chyba nawet wygodniej.
~147_gta
Kombi 2.5 TD 115KM 85kW
z przodu miejsca jest pod dostatkiem. pasazerowie z tylu pojazdu moga sie zgubic;) bardzo duzo miejsca na nogi, zwazyszy na to iz z przodu kierowca i pasazer maja 185cm wzrostu i maja dosc dalek odsuniete fotele z tylu na nogi miejsca nam nie zabraknie. kanapa rowniez jest bardzo wygodna i duza, wyposazona w podlokietnik.
~olcha20@o2.pl
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
no tu trzeba by dać conajmniej 8... przy pełnym wychyleniu siedzen przednich do tyłu - i tak z tyłu wejda nawet duze chłopy :) natomiast jeśli kieraca niewielki => moja żona :) to z tyłu mozna robić imprezke....stolik z kartami wejdzie :) - po złożeniu tylnych siedzeń mamy łózko dla 2 osób...
~grzegorz06@wp.pl
Kombi 2.3 i 16V 147KM 108kW
Bardzo przestronny zarówno dla kierowcy i pasażera z przodu. Z tyłu można wygodnie wyciągnąc się jak na kanapie. Bardzo wygodne fotele z przodu i z tyłu. Po położeniu tylnych siedzeń wygodne spanko nawet dla trzech osób.
~ckmot@onet.eu
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Jest to najwygodniejszy samochód jakim jeździłem - nawet na maksymalnie odsuniętych siedzeniach przednich z tyłu jest bardzo komfortowo i nie dotykam kolanami przednich foteli (mam 190 cm wzrostu)
~stachu
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Całkiem sporo miejsca dla wszystkich podróżujących. To nie Lincoln Town Car ani MB S-klasse, ale jako auto dla dużej rodziny jest bardzo komfortowe.
~wan_zen
Kombi 2.3 i 16V 147KM 108kW
No tutaj innej oceny być nie mogło. Super wygodne fotele i kanapa tylnia. Teraz mam citroena c5 i jeśli chodzi o fotele to bez porównania.
Dziennik kosztów dla Ford Scorpio II Kombi
14,5
~mrozenkiewicz@wp.pl
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
No cóż - komfort, komfort i luksus! Drewniane imitacje, trochę chromu i wyciszenie auta sprawiają, że jedzie się scorpio jak samochodem klasy dużo wyższej.
Ford Scorpio II Kombi