Lista ocen Ford Scorpio II Kombi (43) - Widoczność

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~stachu
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
W końcu to krążownik, taka mini limuzyna. No, może jest ciężko przy ciasnych wyjazdach z garaży podziemnych (ul. Łabędzia, Piaseczno) - bo nie widać wszystkich szczegółów, jeśli ktoś nie czuje auta łatwo o rysę.
~147_gta
Kombi 2.5 TD 115KM 85kW
widocznosc do przodu i na boki dobra. niestety w modelu kombii jest niewielki problem z widocznoscia do tylu, co ze wzgledu na duze gabaryty auta moze niektorym sprawiac problemy na zatloczonych parkingach.
~olcha20@o2.pl
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Z przodu bez zastrzeżeń. Wady to - zbyt małe lusterka + stosunkowo wysoko podniesiony tył auta - (opisuje KOMBI - i niestety niższe przeszkody są czasem niewidzoczne. troszke za szerokie słupki boczne
~Broda
Kombi 2.9i 24V 210KM 154kW
Bez zarzutu, choć w starszym modelu siedziało się nizej i była jeszcze lepsza. Na lewym szkle lusterka nadal brak załamania na tzw. martwą strefe. W volvo 940 były juz takie montowane w 91r
~Juhas
Kombi 2.5 TD 115KM 85kW
Poprostu automatycznie sciemniane, elektrycznie regulowane, podgrzewane lusterka... Klimatyzacja dba by szyby nieparowały... Słupki w odpowiednich miejscach, duże szyby... Tak jak być powinno.
~Juhas
Kombi 2.5 TD 115KM 85kW
Jeździllem wersją kombi - nie można na nic narzekać. Wodoczność wspierało automatycznie ściemniane lusterko, grzane lusterka zewnętrzne regulowane elektrycznie,
~virus.ja85
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
do przodu i na boki widocznos bardzo dobra.gozej z cofaniem na lusterka(konca nie widac/kombi)ale na szczescie czujnik cofania jest bardzo pomocny
~nudi
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
pomimo ze miałem kombi to widocznosc ok.zimą podgrzewana przednia szyba -rewelka.dopóki nie pękła-wymiana 750zł.nie wymieniałem.
~modzian
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Duże powierzchnie szyb sprawiają, że widoczność jest bardzo dobra, cofanie czy parkowanie tyłem w wersji kombi nie sprawia problemów.

Usterki Ford Scorpio II

Ford Scorpio II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~chrza.k
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Dla mnie jest bardzo dobrze, choć moja żona narzeka, że auto jest zbyt długie. W kombi jest zawsze lepiej niż w sedanie.
Ford Scorpio II Kombi