Lista ocen Ford Scorpio II (110) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 108 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Niech będzie że Miłośnik Coswortha
Sedan 2.9i 24V 207KM 152kW
Wyciszenie silnika bardzo dobre. Mruczy tylko wtedy kiedy chce kierowca... :-) lub gdy musi szybko wyprzedzić inny pojazd. Dźwięk jednak jest naprawdę super- radio jest zbędne, nie trzeba nim zagłuszać efektów dźwiękowych tego silnika. Prędkość 100km/h to zaledwie 2100 obrotów więc musi być cicho w tego typu samochodzie. To co słychać to szumy wiatru przy dużych prędkościach ale lata swoje robią i uszczelki choć całe i ładne już pewnie tak...
~guuzman
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
jest naprawdę super wyciszone, powyżej 130 trochę hałasuję, ale jak już sie rozpędzi to tylko szum wiatru, na światłach czasem się łapałem czy silnik wogóle pracuje, kabina pasazerska dobrze wytłumiona. jeżdżę z zamkniętymi oknami, jak otworzę to fajowo słychać pomruk silnika i szum opon (zimowych). bajer :)
~olcha20@o2.pl
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Powinno być 5 ale w moim zaczyna coś swiszczeć przy większych predkościach - I TO KOŁO UCHA- - prawdopodobnie uszczelka - bo jest troche ponadrywana i to z dwóch stron. Ale ogolne wyciszeie autka - bardzo dobre - dziury, przejazdy, silnik w trakcie wyprzedania... moje dziecka śpi jak susełek z tyłu..
~Broda
Kombi 2.9i 24V 210KM 154kW
W srodku stary model i nowy model bez zarzutu. W nowym wentylatory nawiewu słychać głosniej niz silnik przy 150/godz. Zewnątrz cisza ale na oryginalnych tłumikach bo bosale walkery i nie daj boże jakieś polskie do dupy ! Dzwonią metalicznie jak w poldku.
~Zentaur
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Naprawdę ponadprzeciętnie wyciszony samochód. Po zakupie zrobiłem zawieszenie oraz wymieniłem opony na Continental i teraz naprawdę nie ma co hałasować, jedynie lekki szum tylego dyfra, ale wszystko to ma jeszcze spory margines.
~147_gta
Kombi 2.5 TD 115KM 85kW
wszystkie drzwii sa wycioszone. bez otwierania szyb prawie nie dochodza z zewnatrz zadne dzwieki. silnik jest rozniez dobrze wyciszony - przy predkosciach podroznych rzedu 130-150km/h halas w zadnym wypadku nie przeszkadza pasazerom.
~mihi
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
komfort jazdy ok nie łamie kregoslupa ale slychac kazda dziure ale jak ktos krzyczy przez zamkniete dzwi to prawie nic nie slychac nie ma szumow oplywajacego powietrza przy wyzszych predkosciach
~Marek
Sedan 2.9i 24V 207KM 152kW
czy 60km/h czy 100 czy 160, REWELACJA. Silniki typu 2.0 i 2.3 BARDZO ciche, Cosworth bo V niestety troche glosnijeszy... ale za to jaki przyjemny, Spokojnie na overdrive mozna smigac 150-200 na autobahnie :)
~omeganiol531
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Auto wwęcz usypia dopiero w okolicy 5000obr/min robi się ciekawie głośniej. Auto sunie jak limuzyna. Auto nie ważne najjkej predkosci jest cicho ma sie wrazenie jakby silnik był elektryczny.
~mar_p
Kombi 2.3 i 16V 147KM 108kW
Super. U mnie jest wywalony katalizator przez co jest troszkę głośniej niż normalnie, ale i tak każdy kto wsiada jest w szoku jak dobrze jest to auto wyciszone.