Lista ocen Ford Scorpio II (62)

~mihi
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
wiem ze napewno sa lepsze ja jestem zadowolony za te pieniadze 2 lata temu nie bylo w czym wybierac jesli chodzi o wielkosc pojazdu wiadomo scorupa ma 15 lat boryka sie z pewnymi problemami ale ogólnie jest na kazdy kluczyk i jedzie do celu bez gadania
~Zentaur
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Było by naprawdę super, gdyby nie te pierdoły z instalacją elektryczną
~omeganiol531
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Jakośc wykonania wnętrza bardzo zadowala i zaspokoi wielu wymagajacych. Wyciszenie dość przyjemne reserowanie. Komfort wysoki na kazdym siedzeniu
~olcha20@o2.pl
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
za takie pieniądze ~10.000 - to nic sie lepszego nie kupi jak ktoś chce mieć wygodny, cichy i bezpieczny samochód- przesiadłem się z escorta.TO PO PROSTU CZYSTA PRZYJEMNOSĆ PROWADZIĆ TO AUTKO Jezdzilem juz duzo młodszymi autami - i Scorpio jest naprawde wart jak dla mnie 20.000 -a nie 10.000 poza mega oryginalnym i ponadczasowym wyglądem ( taki starszy wujek - pytał sie czy to nowy czy używany :D W Corroli - duzo mniej miejsca - owszem mało...
~stachu
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
2.0 16V to trochę za mało na taką budę, ale jak silnik jest zdrowy to i tak radzi sobie nieźle. 16 zaworów negatywnie wpłynęło na ch-kę momentu obrotowego w stosunku do jego 8-zaworowego poprzednika N9E. (Silnik)
~tiai@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
auto wygodne , "wypasione" na maxa , efektowne za "psie" pieniądze - on nie ma wad poza jedną - że to jest FORD !!!
3,1
~gościu
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
Jeśli ktoś chce kupić niech się dobrze zastanowi.Nie sugerujcie się tym co piszą na stronkach poświęconych scorpio niektórzy ludzie.Scorpio w nowym modelu to niewypał,zakup tego auta to duże prawdopodobienstwo ciągłych kłopotów i wiru w kieszeni.Nie powielajcie błędów innych,po to właśnie jest ta strona,żeby się zastanowić. Tani w zakupie,niemiłosiernie drogi w eksploatacji.Po pewnym czasie okazuje sie,że gdyby do ceny doliczyć wydatki na...
~Radek 35
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
ciekawe auto,ma jednak wady, jak kazde,mi po prostu sie podoba, to rzecz gustu ale polecam mimo problemow
~3-letni użytkownik Scorpio2
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
NIc dodac nic ując - za takie pieniądze nie kupi się nic lepszego.. Jezeli ktos chce jezdzic komfortowo. Nie jest to oczywiscie S-Classa ale tez i nie Escort czy Astra
~daniel.kurcz@wp.pl
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
ogolnie miałem troszke aut... nie mowie ze to jest ah oh super...ale za taka kase zedu 7 lub 8 tys naparwde warto ...tylko lepiej poszukac troszke drozszego autka młodszego i bardziej zadbanego wtedy sie nim troszke pojezdzi