Lista ocen Ford Scorpio II (12)

~147_gta
Kombi 2.5 TD 115KM 85kW
silnik oceniam bardzo dobrze. w miare cichy jak na diesla z tego roku. moc 115KM jest wystarczajaca biorac pod uwage duzy moment obrotowy wynoszacy 280Nm. silnik jest elastyczny, w zasadzie 3 mozna wrzuci przy 30km/h czworke przy nie calych 50km/h. przy szybszej jezdzie trzeba utrzymywac obroty powyzej 2 tys. (Silnik)
~Juhas
Kombi 2.5 TD 115KM 85kW
Wygląda ładnie, jest wygodny, wystarczająco szybki, pojemny, bezawaryjnu pomimo wieku i przebiegu, wyposarzenie pierwsza klasa. Brakuje jedynie prestiżu.
2,5
~Juhas
Kombi 2.5 TD 115KM 85kW
Duże wygone auto, ale nigdy nei wiadomo kiedy stanie. Nieststay miałem do czynienia z awariami podczas wyjazdow w trasę. Po co wygodne auto, skoro każy wypad staje się nerwowy?
2,2
~xXx
Kombi 2.5 TD 115KM 85kW
ODRADZAM! ZŁE AUTO! Drogie, ciężko dostępne części potrzebene CIĄGLE! Podczas 2 lat jazdy 7 misicy stał u dobrych mechaników. Ciągle coś nawala. Silnik - tragedia. Konstrukcja włoska VM. Gorzej chyba być nie może!
~kowal
Kombi 2.5 TD 115KM 85kW
Pokochalem ten samochód jak na razie mnie nie zawiódl jest b.wygodny przestronny, ma swoj styl i charakter dla mnie bomba
~Pawelek
Kombi 2.5 TD 115KM 85kW
Wlasciwie na upartego wystarczyla by 5 bieg.Na dlugim sprzegle jak ruszy to juz pojedzie. (Silnik)
3,2
~jorguś mj.and@neostrada.pl
Sedan 2.5 TD 115KM 85kW
psuje się wszystko co elektryczne
~yeyry
2,5