Lista ocen Ford Scorpio II Sedan (67) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 86 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Niech będzie że Miłośnik Coswortha
Sedan 2.9i 24V 207KM 152kW
Wyciszenie silnika bardzo dobre. Mruczy tylko wtedy kiedy chce kierowca... :-) lub gdy musi szybko wyprzedzić inny pojazd. Dźwięk jednak jest naprawdę super- radio jest zbędne, nie trzeba nim zagłuszać efektów dźwiękowych tego silnika. Prędkość 100km/h to zaledwie 2100 obrotów więc musi być cicho w tego typu samochodzie. To co słychać to szumy wiatru przy dużych prędkościach ale lata swoje robią i uszczelki choć całe i ładne już pewnie tak...
~mihi
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
komfort jazdy ok nie łamie kregoslupa ale slychac kazda dziure ale jak ktos krzyczy przez zamkniete dzwi to prawie nic nie slychac nie ma szumow oplywajacego powietrza przy wyzszych predkosciach
~Marek
Sedan 2.9i 24V 207KM 152kW
czy 60km/h czy 100 czy 160, REWELACJA. Silniki typu 2.0 i 2.3 BARDZO ciche, Cosworth bo V niestety troche glosnijeszy... ale za to jaki przyjemny, Spokojnie na overdrive mozna smigac 150-200 na autobahnie :)
~daniel.kurcz@wp.pl
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
cicho ....jadać z synem który śpi mogę spokojnie sypac 140 160 ...jak jest dobra droga...i nic cisza w korku czasami kukam na obrotomierz bo nie słyszę silnika
~NieKupujcieScorpioII
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Komfort w takim aucie powinien być lepszy... zadowoleni mogą być Ci którzy przesiadają się z kilkunasto letnich polonezów i innych śmietników. W BMW z lat 85/92 jest dużo lepiej
~Tommi
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
wystarczająco dobrze wyciszony tylko na wysokich obrotach troche słychać silnik, samo tłumienie dźwięku nierówności na wysokim poziomie
~Przekonany ze ten ford jest g.wart
Sedan 2.3 i 16V 147KM 108kW
Zdecydowanie ciszej w Passacie (1999): Wygłuszenie średnie. Silnik przenosi drgania na drążek zmiany biegów i deskę rozdzielczą.
~marian wolski
Sedan 2.9 i 24V 210KM 154kW
nic nie słychać, ani stuków, ani skrzypienia, ani wiatru, przy prędkościach maksymalnych tylko piękne brzmienie silnika
~Kayoypunk
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Ciezko powiedziec bo caly czas mam problemy z silnikiem i jeszcze nie wiem jak bedzie wyciszony jak bedzie chodzil poprawnie
~oksssp@op.pl
Sedan 2.9 i 24V 210KM 154kW
Tylko szum powietrza. Wywaliłem końcowy tłumik żeby mi trochę pomruczał, no i teraz nawet radia nie włączam, taką mam muzykę.
Ford Scorpio II Sedan