Lista ocen Ford Scorpio II Sedan 2.3 i 16V 147KM 108kW 1994-1998 (22)

~Driver
Sedan 2.3 i 16V 147KM 108kW
Bardzo specyficzny samochód i rzadko spotykany. Ostatnia limuzyna Forda z napędem na tył w Europie. Nie raz pytano się mnie " co to za Ford? " albo " wersja USA? Kiedy pan sprowadził ? ". Wygląd wyróżniający się a do tego elegancki, bez wątpienia to auto z duszą. Jeśli kupisz go w dobrym stanie to potrafi baaardzooo dobrze się odwdzięczyć. Nie warto przejmować się opiniami ludzi którzy kupili ten wóz za parę groszy i...
2,5
~Przekonany ze ten ford jest g.wart
Sedan 2.3 i 16V 147KM 108kW
Szczerze odradzam zakup tego samochodu. A wiem, że mam tzw "dobry egzemplarz"-(bezwypadkowy, zadbany-od pierwszego właściciela)
~Mat
Sedan 2.3 i 16V 147KM 108kW
Jest to już 5 Scorpion w naszej rodzinie (4 w starej budzie i 1 w nowej)i powiem tak że po latach jazdy mogę powiedzieć że ta wersja Scorpiona jest dobra duża przestronna i dynamiczna , jak również jego starsza wersja .Ale starszy Scorpion był "prostszy" ponieważ nie miał tyle elektroniki do zepsucia. Lecz też miał swoje wady podobne do swej młodszej wersji. Ogólnie samochód bardzo dobry jeden z największych i wygodnych w swojej klasie...
4,1
~pawelhan@poczta.onet.pl
Sedan 2.3 i 16V 147KM 108kW
ogolnie jestem z niego zadowolony, zdarza mi sie go naprawiac, no i ceny czesci nie sa tanie, ale nadrabia komfortem, wypasem i wygladem:)
~Adam
Sedan 2.3 i 16V 147KM 108kW
automat, trochę "ospały" jeśli ktos przyzwyczajony do ręcznej zmiany biegów, ale zmiany biegów płynne (Skrzynia biegów)
~mirek
Sedan 2.3 i 16V 147KM 108kW
Silnik trochę za słaby i za głośny w górnym zakresie obrotów (Silnik)
~przemekle@o2.pl
Sedan 2.3 i 16V 147KM 108kW
Za tak śmieszną kasę zdobyć auto tej klasy (ghia full opcja) to nie lada wyczyn. Nie zamienię go na nic innego:)
~mmarek
Sedan 2.3 i 16V 147KM 108kW
swietne, luksusowe, bezpieczne auto. Wielka dostepnosc niedrogich czesci zamiennych. Co prawda jeszcze nie korzystalem, ale robilem rozeznanie
~mamantra@wp.pl
Sedan 2.3 i 16V 147KM 108kW
niestety na polskie drogi zbyt delikatne. wymaga co 30000km naprawy, (Układ jezdny)

Usterki Ford Scorpio II

Ford Scorpio II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

4,1
~karol kkr
Sedan 2.3 i 16V 147KM 108kW
ogólnie cena niska i kawał auta ale trzeba mieć swiadomość co to za auto i co go trapi
Ford Scorpio II Sedan