Lista ocen Ford Sierra I Hatchback (38) - Całokształt

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wbros2002@tlen.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
W sumie dobry woz ale ciezko sie prowadzi tzn. wyrabia miesnie podczas krecenia kierownica chyba ze spadnie snieg i jest slisko to wtedy da sie prowadzic lekko. Jezeli bedziemy ladowac nowe czesci a nie ze szrotu to lepiej zapomniec o remontach. Lepiej tez zapomniec o jezdzie w puchowych kurtkach zima i szybkich manewrach. W sumie moglby byc te 10-15 cm szerszy. Zdecydowanie woz nie na zimowe warunki. Nie wygodny przy wsiadaniu bo stluklem...
~adimas@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
W zasadzie samochód, do którego nie można się o nic doczepić. Wypieszczony, zadbany, technicznie i blacharsko niezawodny. Mogę tylko powiedzieć, że miałem dużo szczęścia kupując ten model. Samochód ma bardzo mały przebieg i na dodatek autentyczny, ja zrobiłem nim 15.000 km, poprzedni właściciel 90, prowadził dziennik wszystkich przeglądów, wydatków, po prostu wszystko co wydawał na samochód oprócz benzyny zapisywał do dziennika wraz z ilością...
~Robert
Hatchback 2.0 90KM 66kW
Ford Sierra w wersji 2.0 OHC jest znakomitym samochodem.Przejechalem nim 90 tyś.km przez 7 lat i nie zdarzyła mi sie awaria , która zatrzymałaby mnie na drodze.Przyspieszenie i elestyczność silnika jest super (na II biegu można jechać od 20 km/h do 130 km/h),ogólne wrazenie bardzo dobre.Auto z młodszych roczników śmiało może konkurować z obecnymi autami pod wzgledem przyspieszeń,komfortu jazdy,wyposzażenia w stosunku do ceny. Polecam...
~portable@op.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Czego mogę wymagać od 22 letniego auta kupionego za grosze...W sumie kupiełm go okazyjnie (9 lat stał w garażu). Skorupa bez rdzy, wewnątrz czyściutki i zadbany, silniczek dobrze pracuje...naprawy/korekty wyniosły mnie z 400 pln i autko śmiga jak najęte. Wykorzystuje go do wycieczek weekendowych z kumplami (przed każdą całują go czule w dach :)). Kupa radochy za grosze, więc warty polecenia.
~silian
Hatchback 2.0 105KM 77kW
Rewelacyjne autko za małe pieniądze - ja kupiłem swoje z gazem za 1700zł. można wybierać wśrod Sierr starszych i młodszych - jeśli młodsze (do 1992) to najlepiej z Niemiec i dokładać gaz. O pomoc zawsze można prosić fanatyków Sierry: www.sierrafan.pl Gdy bedę zmieniał auto na młodsze - to też będzie Sierra (tyle że sedan, a najlepiej Cosworth:)
~delfin1
Hatchback 2.3 D 67KM 49kW
Jak zwykle przy modelu Sierra - gniją tylne nadkola - ale są dostępne tzw REPARATURKI i są tanie. Dosyc sporym wydatkiem są wszelkie filtry. Poza tym BEZ ZASTRZEŻEŃ !!!! Moja ma 21 lat - życzę aby każdy kto kupił nowe auto doczekał do tego wieku bez większych inwestycji i napraw - TO JEST OBECNIE NIEMOŻLIWE PO PROSTU.
~Mam i sie ciesze:)
Hatchback 2.3 D 67KM 49kW
a nawet bdb:)..mialem 3 letniego Poldka 1.6GSi..ukradli mi go..ale to byl samochod tragedia..ciagle cos..ponadto glosny , paliwozerny i ogolnie fatalny...ciesze sie ze go juz nie mam!!:).za to mam Sierre i jezdzi mi sie nia 10 razy lepeij niz tym "gownem" fso..nigdy wiecej poloneza, Fiata czy czegokolwiek PL!!
~etamin@poczta.onet.pl
Hatchback 2.0 90KM 66kW
Jak na 20-letnie auto - super! (pokażcie mi takie inne!). Blacharka - oryginalna! Lakier - oryginalny!!! Wygoda, niezawodność, komfort, kultura pracy silnika, elastyczność silnika, niezawodność części - choć garażowany pod chmurką(!) - doskonałe! Zaczynają mętnieć lustra w reflektorach.
~mbordzan@op.pl
Hatchback 2.3 114KM 84kW
Jak na auto o dość niskim współczynniku oporu to naprawdę rewelacja.Jeżdżę już siudmy rok a dopiero dwa lata temu przypomniałem sobie,że może trzeba zrobić kapitalny remont silnika. Fachowcy stwierdzili,że napewno było zrobione 750.tys. km. i jest wspaniale na następny MILION km.
~Tomek_kr@tlen.pl
Hatchback 2.3 D 67KM 49kW
kupiłem tą sierkę za 3000 PLN dołożyłem do niej około 2000 (łącznie z normalną eksploatacją czyli klocki gumki tłumik, opony,końcówki zawieszenia) i jeszce nigdy mnie nie zawiodło. Bez obawy wyruszam w trasę (miesięcznie robię ponad 5000 Km). Bardzo wygodny, Polecam.
Ford Sierra I Hatchback