Lista ocen Ford Sierra I Hatchback (33) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~delfin1
Hatchback 2.3 D 67KM 49kW
DUUUżo miejsca z przodu - z tył nieco przeszkadza środkowy tunel przy przewozie 5 osób. Wspaniałe siedzenia - szczególnie dobrze regulowane to od kierowcy - i w poziomie i w pionie - co jak na tamte czasy to rewelka (przypominam - moja ma 21 lat). Materiał tapicerki - nie do zdarcia - owszem małe naprawy są zawsze potrzebne - ale przy pokrowcach - są doskonałe.
~szy
Hatchback 2.3 D 67KM 49kW
mnóstwo miejsca,bardzo wygodne fotele, spałem już w nim nie raz i nie było problemu. Sex w Sierze też nie sprawia trudności :) bagażnik pojemny.
~leszekbochenek@poczta.onet.pl
Hatchback 2.0 90KM 66kW
kierowca nie ma za dużo miejsca! Ja 176 cm i fotel max. do tyłu. Wyżsi prawą nogą dotykają kierownicy i lewarka jednocześnie
~adimas@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Więcej nie potrzeba. Na tylnich siedzeniach spokojnie mieści się człowiek z około 190 wzrostem. Z przodu jeszcze więcej.
~Dantez
Hatchback 1.6 75KM 55kW
nie znam auta tej klasy oferujacego tyle miejsca w srodku jak i dla bagazu nawet z butla gazowa!
~Marcin Prusaczyk
Hatchback 1.6 75KM 55kW
b. dużo miejsca dla kierowcy i pasażerów (można nogi wyprostować przy wzroście 185 cm)
~portable@op.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Bez zastrzeżeń, 5 osób mieści się bez problemu. Bagażnik pojemny.
~Tomek_kr@tlen.pl
Hatchback 2.3 D 67KM 49kW
przy maksymalnie cofniętym fotelu kierowcy pasażer za nim siędzi całkiem wygodnie
~DB
Hatchback 2.3 114KM 84kW
Wygodny dla kierowców i pasażerów samochód
~exford
Hatchback 2.0 105KM 77kW
Dużo miejsca w środku, wygodne, miękkie autko.
Ford Sierra I Hatchback