Lista ocen Ford Sierra I Hatchback (37) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~portable@op.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Skrzynia jak skrzynia, szkoda, że 4 biegowa, ale z drugiej strony od 40 km/h do 150 km/h można jeździć jak automatem: na czwartym biegu. Niezbyt precyzyjna (można pomylić 1 bieg z trzecim)
~Maciek_S
Hatchback 2.0 105KM 77kW
Pomimo, że jest czterobiegowa, to przełożenia są długie i piątki nie potrzeba. Biegi po tylu latach włączają się jednym palcem, bez zgrzytów itp. Nie wiem, czy dzisiaj robią tak dobre skrzynie.
~Misiu
Hatchback 2.0 105KM 77kW
Dobrze dobrane przełożenia do szybszej jazdy (5. przy 60 km/h nie pojedziesz:)). Po zakupie nalezy sprawdzić poziom oleju (full syntetyk!!) - gwarantuja to bezproblemową współpracę przez długie lata...
~B&M
Hatchback 2.0 105KM 77kW
mimo ze 4b to jak dla mnie idealna. biegi wskakuja bardzo precyzyjnie i naprade lekko. przy skroceniu lewarka skrzyni biegow o ok 4cm zmiana biegow jest czysta przyjemnoscia.
~delfin1
Hatchback 2.3 D 67KM 49kW
Doskonale zestopniowana - mam porównanie z Mondeo - a własciwie bez porównania - Sierra bije na głowę dużo nowsze konstrukcyjne Mondeo.
~exford
Hatchback 2.0 105KM 77kW
Skrzynia spoko, cieszy dłuuuga \"dwójka\" - dociągam do 100km/h na dwójeczce jak chce poszaleć. Lekki wyciek oleju ale spoko.
~szy
Hatchback 2.3 D 67KM 49kW
chciałbym dać 4 ale sprzęgło szybko się zużywa no i synchronizator 2-giego biegu mi padł. Poza tym ok
~RAFEAL
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
bardzo dobry moment obrotowy na biegu 2 można się rozpedzić do 80km/h a na 4 160km/h
~Mam i sie ciesze:)
Hatchback 2.3 D 67KM 49kW
Leciutko wchodza, calkiem precyzyjnie, troszke daleko 5..ale ma 19 lat trudno oczekiwac braku luzu;)
~Emil
Hatchback 2.0 105KM 77kW
w każdym fordzie gałka drży po jakimś czasie ale skrzynie sa wytrzymałe na braki oleju :)
Ford Sierra I Hatchback